تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

تدریس خصوصی زبان اسپانیاییموسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان اسپانیایی به صورت فشرده با اساتید تحصیل کرده و باتجربه از کشورهای اسپانیا زبان و همچنین آمادگی برای آزمون های سفارت و آموزش زبان اسپانیایی در منزل و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات می باشد.

چند سالی است که مهاجرت مردم ایران به کشور اسپانیا دارای آمار چشمگیری شده است. پس نیاز به یادگیری این زبان هم بیشتر به چشم می خورد. این زبان، جزو زبان های راحت دنیا است و اگر به زبان انگلیسی آشنا باشید سرعت بیشتری در یادگیری خواهید داشت. در سالهای اخیر آمار نشان داده که اسپانیا یکی از پر طرفدارترین کشورها برای اقامت و مهاجرت یا تحصیل است.اساتید برجسته زبان اسپانیای که سالهای متمادی در حال تدریس در این رشته هستند متفق القول هستند که این زبان را می توان بعد از 35 جلسهصحبت کرد و این مطلوب هر زبان آموزی است. در این راستا آموزشگاه دنیای زبان سقراط با کادر ویزه و اساتید مجرب خانم و آقا بدون در نظر گرفتن سن و میزان تحصیلات هر فرد استادی متناسب با نیاز شما را، به منزل، محل کار و یا در صورت تمایل به آموزشگاه اعزام خواهد کرد. همراه با گذراندن سطوح مبتدی تا پیشرفته زبان اسپانیایی شما را آماده آزمون DELE خواهیم کرد. آزمون DELE به عنوان دیپلم زبان اسپانیایی است. این آزمون برای کلیه عزیزانی که زبان اول آنها اسپانیایی نبوده اما قصد دارند در اسپانیا به کار و تحصیل و یا زندگی بپردازند برگزار می شود. این دیپلم اعتبار جهانی دارد و تاریخ انقضا ندارد. شرط قبولی در این آزمون احراز نمره 60 از 100 است.

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در 35 جلسه

آموزشگاه دنیای زبان سقراط با بیش از 23 سال سابقه در امر تدریس خصوصی زبان اسپانیایی دوره های ویژه احراز دیپلم بین المللی زبان اسپانیایی را ایجاد کرده است تا زبان آموزان زبان اسپانیایی آماده این آزمون شوند. این آزمون در سطح 6 سطح برگزار می شود.

 • A2 و A1 مبتدی
 • B2 و B1 متوسطه
 • C2 و C1 پیشرفته

در هر دوره 35 جلسه ای بر روی هر چهار مهارت Reading، Writing، Speaking و Listening کار می شود اما تکیه اصلی آموزش بر روی مکالمه خواهد بود.

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی تضمینی

 • آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی)
 • دوره های ویژه از پایه تا پیشرفته
 • دوره های ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل و …
 • اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به تمام نقاط تهران
 • مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر سوپروایزر تحصیل کرده خارج از کشور
 • آموزش مکالمه تضمینی بین 35 الی 70 جلسه با جدیدترین و به روز ترین متدهای آموزشی
 • پشتیبانی مستمر در آموزش تدریس خصوصی زبان اسپانیایی و سایر زبان ها زیر نظر سوپروایزر، مشاور و برنامه ریز آموزشی
 • کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
 • اعزام مدرس خانم جهت بانوان و کودکان
 • هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در منزل،محل کار و یا موسسه یکسان می باشد

هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

شهریه به صورت کاملا اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد

موسسه دنیای زبان

چنانچه تمایل دارید زبان مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالا فراگیرید با مشاورین ما تماس بگیرید

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند از این رو مفید می باشد که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان اسپانیایی می توانید در کمترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان می باشد برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.


راهنمایی موسسه دنیای زبان

موسسه دنیای زبان یکی از موسسه های اموزش و یادگیری زبان در کم ترین زمان و با مجرب ترین مدرسین می باشد که تجربه کاری زیادی در این زمینه دارد ، و شما می توانید هر زبانی که می خواهید را و نیاز دارید را در این موسسه یاد بگیرید ، هر زبانی که فکرش را کنید ، حتی موسسه دنیای زبان امکان تدریس خصوصی را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده تا اگر در محیط اموزشی راحت نیستید در مکان مورد علاقه خودتان تدریس شود و کلی امکانات و گزینه های دیگر که موسسه دنیای زبان در اختیار شما قرار می دهد .

شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید ، و حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس و . . . با پشتیبانی ما در ارتباط باشید .

یادگیری زبان اسپانیایی