تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

تدریس خصوصی زبان ایتالیاییموسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان ایتالیایی به صورت فشرده با اساتید تحصیل کرده و باتجربه از کشور ایتالیا و همچنین آمادگی برای آزمون های سفارت و آموزش زبان ایتالیایی در منزل و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات می باشد.

آموزش زبان ایتالیایی دریچه ای است برای ورود به آهنگین ترین زبان دنیا!

تخصصی ترین و پرسابقه ترین مرکز آموزش خصوصی زبان ایتالیایی و کلیه زبانهای زنده دنیا.
مؤسسه زبانهای خارجی دنیای سقراط با حضور اساتید تحصیل کرده و با تجربه از ایتالیا و فارغ التحصیلان دوره های عالی دانشگاههای تهران در کلیه مقاطع از مبتدی تا پیشرفته جهت آمادگی برای آزمون های زبان ایتالیایی سفارت ایتالیا (استرنی) که در زمستان برگزار می شود جهت قبولی و دریافت ویزای دانشجویی و ادامه تحصیل در ایتالیا و مهاجرت. آموزش خصوصی زبان ایتالیایی برای همه سنین صرف نظر از میزان تحصیلات و دانش زبان ایتالیایی به صورت دوره های مکالمه فشرده زان با توجه به هدف شما از یادگیری زبان ایتالیایی در کوتاهترین زمان ممکن در منزل و محل کار و آموزشگاه با افتخار آماده ارائه خدمات است.

هزینه آموزش خصوصی زبان ایتالیایی
بعد از گذشت 23 سال خدمت صادقانه در راستای آموزش و یادگیری تخصصی زبان ایتالیایی برای ارتقاء سطح زبان ایتالیایی شما عزیزان و دریافت نمره بالای 70 در آزمون چیلز، با تدابیر ویژه آموزشی، و با حضور اساتید برتر زبان ایتالیایی، برنامه ریزان و پشتیبانان آموزشی شما را در این مسیر یاری و همراهی خواهیم کرد.
در این آموزشگاه هر 5 مهارت اصلی زبان ایتالیایی، شنیداری، خواندن یا درک مطلب، بخش گرامر، بخش نوشتاری و بخش مکالمه که در آزمون استرنی باید از هر کدام حداقل نمره 11 را کسب کنید مورد توجه قرار می گیرد.
به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید و در مکالمه از سطح دانش خود رضایت خواهید داشت.

در آموزش مکالمه تضمینی، جهت کسب اعتماد شما عزیزان از روند آموزشی، شهریه به صورت اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد و زبان آموز می تواند تا 3 جلسه بنابر نیاز استاد خود را تغییر دهد. چنانچه رضایت زبان آموز تا 3 جلسه اول حاصل نشد آموزشگاه کل مبلغ شهریه را به زبان آموز مسترد خواهد کرد. پرداخت هزینه تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در منزل، محل کار، مؤسسه یکسان می باشد.

آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی) ایتالیایی

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

  • آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی)
  • دوره های ویژه از پایه تا پیشرفته
  • دوره های ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل و …
  • اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به تمام نقاط تهران
  • مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر سوپروایزر تحصیل کرده خارج از کشور
  • آموزش مکالمه تضمینی بین 35 الی 70 جلسه با جدیدترین و به روز ترین متدهای آموزشی
  • پشتیبانی مستمر در آموزش تدریس خصوصی زبان ایتالیایی و سایر زبان ها زیر نظر سوپروایزر، مشاور و برنامه ریز آموزشی
  • کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
  • اعزام مدرس خانم جهت بانوان و کودکان
  • هزینه تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در منزل،محل کار و یا موسسه یکسان می باشد

شهریه به صورت کاملا اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد

موسسه دنیای زبان

چنانچه تمایل دارید زبان مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالا فراگیرید با مشاورین ما تماس بگیرید

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند از این رو مفید می باشد که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان ایتالیایی می توانید در کمترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان می باشد برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

هزینه تدریس خصوصی زبان ایتالیایی


اموزش مجازی زبان ایتالیایی با موسسه دنیای زبان

موسسه دنیای زبان امکان شرکت در کلاس ها و دوره ها به صورت انلاین و مجازی را نیز برای کاربران فراهم کرده است یعنی شما می توانید از خانه با خیالی اسوده زبان هندی خود را تقویت کنید و یاد بگیرید بدون اینکه وقتی برای رفتن به اموزشگاه و . . . بگذارید .

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

 

راهنمایی موسسه دنیای زبان

موسسه دنیای زبان یکی از موسسه های اموزش و یادگیری زبان در کم ترین زمان و با مجرب ترین مدرسین می باشد که تجربه کاری زیادی در این زمینه دارد ، و شما می توانید هر زبانی که می خواهید را و نیاز دارید را در این موسسه یاد بگیرید ، هر زبانی که فکرش را کنید ، حتی موسسه دنیای زبان امکان تدریس خصوصی را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده تا اگر در محیط اموزشی راحت نیستید در مکان مورد علاقه خودتان تدریس شود و کلی امکانات و گزینه های دیگر که موسسه دنیای زبان در اختیار شما قرار می دهد .

شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید ، و حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس و . . . با پشتیبانی ما در ارتباط باشید .


جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید:

تدریس زبان ایتالیایی