تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

موسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان  ترکی استانبولی به صورت فشرده با توجه به نیاز زبان آموز و همچنین آمادگی جهت آزمون TOMER ,YOS ,ALES ترکی استانبولی با مدرسین تحصیل کرده و با سابقه آموزش بالا از کشور ترکیه و همچنین آمادگی برای آزمون های سفارت و آموزش زبان ترکیه در منزل و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات است.

تخصصی ترین و پر سابقه ترین مرکز آموزش خصوصی زبان ترکیه  و کلیه زبان های زنده دنیا در موسسه دنیای زبان.

مؤسسه زبان های خارجی با حضور اساتید تحصیل کرده و با تجربه از کشور ترکیه و اساتید تحصیل کرده با رتبه های بالای آموزشی در کلیه مقاطع از مبتدی تا پیشرفته جهت آمادگی آزمون های TOMER ,YOS ,ALES  و مهاجرت برای همه سنین، صرف نظر از میزان تحصیلات و دانش زبان ترکی استانبولی، دورة مکالمه فشرده زبان ترکی استانبولی با توجه به هدف شما از یادگیری زبان فرانسه در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن در منزل و محل کار و آموزشگاه با افتخار آماده ارائه خدمات است.

موسسه دنیای زبان

بعد از گذشت 23 سال خدمت صادقانه در راستای آموزش و یادگیری تخصصی زبان ترکیه ، با تدابیر ویژه آموزشی و حضور اساتید برتر و برنامه ریزان و پشتیبانان آموزشی، شما را در طول مسیر یادگیری زبان ترکی استانبولی همراهی خواهیم کرد.

در آموزشگاه دنیای زبان هر 4 مهارت اصلی زبان: مکالمه، فن بیان، گوش دادن و صحبت کردن و ارتباطات مورد توجه قرار می گیرد.
به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید و در مکالمه از سطح دانش خود رضایت خواهید داشت.

هدف ما قبولی شما عزیزان در آزمون های سفارت و داشتن مکالمه روان در سفر است. برای آمادگی بیشتر و گرفتن اطلاعات لازم  می توانید با مشاوران ما در موسسه دنیای زبان تماس بگیرید.

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

تدریس مربیان دنیای زبان به چه صورت است؟

می توانیم این مژده را به شما بدهیم که موسسه آموزشی دنیای زبان به دو صورت آنلاین و حضوری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

نوع تدریس بستگی به خواست خود دانشجو دارد، می توانید با توجه به شرایط خود، یکی از این دو روش را انتخاب کنبد و به راحتی اقدام به یادگیری زبان ترکی استانبولی کنید.

در این روز ها و شرایط ویروس کرونا در کشور باعث شده است که تدریس آنلاین موسسه دنیای زبان یک مزیت بزرگ به حساب بیاید، تا بدون مشکل و نگرانی از درگیری با ویروس کرونا بتوانید به بهترین شکل به یادگیری هر زبان خارجی بپردازید.

مزایای تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند از این رو مفید است که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

ترکی استانبولی که زمانی زبان بین المللی جهان بود، حتی اکنون زبان محبوب در سراسر جهان است. سالانه گردشگران زیادی به ترکی استانبولی می روند و در سال های اخیر ایرانیان زیادی کشوز ترکیه مهاجرت کرده اند که همه آن ها باید ترکیه یاد بگیرند.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که باید هرچه زودتر زبان ترکی استانبولی را یاد بگیرید، می توانید با شرکت در دوره های تدریس خصوصی ترکی استانبولی دنیای زبان به این خواسته مهم خود دست پیدا کنید.

موسسه دنیای زبان به شما کمک می کند تا با برگزاری کلاس های خصوصی زبان ترکی استانبولی در اسرع وقت این زبان زیبا و جذاب را یاد بگیرید.

در کلاس های تدریس خصوصی ترکی استانبولی، برخلاف کلاس های گروهی که به دلیل تعداد زیاد دانش آموزان در کلاس، زمان معلم ترکی استانبولی بین دانش آموزان تقسیم می شود، یک معلم تمام وقت برای خود خواهید داشت.

متأسفانه، حتی در کلاس های گروهی فرانسه نیز دیده شده است که معلم وقت خود را با دانش آموزانی می گذراند که از دیگران بهتر هستند و مکالمه نرم تری دارند و وقت کلاس خود را می گیرند، به همین دلیل پیشنهاد ما بخ شما این است که در کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه شرکت کنید.

علاوه بر این، کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی کاملاً تضمین شده است.

یکی دیگر از مزایای کلاس های تدریس خصوصی ترکی استانبولی این است که ساعات کلاس شما بسته به شرایط کار شما متفاوت است. برخلاف کلاس های گروهی ترکی استانبولی، شما می توانید ساعات کلاس ترکی استانبولی را که حتی می تواند پنجشنبه و جمعه باشد، انتخاب کنید.

اگر شما یک خانم هستید، می توانید در خانه توسط یک خانم دروس ترکی استانبولی را نیز شرکت کنید. کلاس های ما به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. هزینه کلاس های مجازی و آنلاین کم تر از کلاس های حضوری است.

آموزش مکالمه تضمینی زبان ترکی استانبولی

در آموزش مکالمه تضمینی جهت کسب اعتماد شما از روند آموزشی شهریه به صورت اقساط تا پایان دوره پرداخت می شود و زبان آموز می تواند تا 3 جلسه بنا بر نیاز استاد خود را تغییر دهد و چنانچه رضایت شما تا 3 جلسه اول حاصل نشد، آموزشگاه موظف به برگردانی هزینه پرداخت شده است.

آموزشگاه برای یادگیری تخصصی زبان ترکی صرف نظر از میزان تحصیلات و دانش زبان ترکی و سن شما دوره های مکالمه فشرده زبان ترکی با توجه به هدف شما از یادگیری زبان ترکی در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن در منزل، محل کار و آموزشگاه با افتخار آماده ارائه خدمات است. دوره های آموزش زبان ترکی در 2 قالب در اختیار شما زبان آموزان قرار می گیرد.

1- دوره های ترمیک آموزش زبان ترکی استانبولی:

از مقدماتی تا پیشرفته را در بر می گیرد که بیشتر تمرکز و توجه بر روی کتاب های تدریسی است و طبق استاندارد های تومر است.

2- دوره های مکالمه و محاوره های روزانه ترکی استانبولی:

مناسب برای افرادی است که پایه از زبان ترکی را دارند و قصد تکمیل و تمرین و قوی تر شدن زبان و لهجه ترکی را دارند. در آموزشگاه دنیای زبان هر 4 مهارت اصلی یعنی: خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن جهت برقراری ارتباط قوی تر با محیط مورد توجه قرار می گیرد.

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه بتوانید به حد مطلوبی از زبان ترکی برسید.

برای عزیزانی که بدنبال آمادگی آزمون تومر هستند باید خاطر نشان کرد که این آزمون در 3 سطح مقدماتی (A1 و A2) متوسط (B2 و B1) پیشرفته (C1 و C2) برگزار می شود و کسانی که نمره C می گیرند دیپلم تومر را دریافت خواهند کرد.

گرچه گواهینامه های سطوح مقدماتی و متوسط فقط 2 سال اعتبار دارند ولی دیپلم تومر دارای اعتباری دائمی است. چنانچه قصد تحصیل در دانشگاه های ترکیه را که به زبان ترکی صحبت می کنند دارید، باید حتماً در این آزمون شرکت کنید و چنانچه در دانشگاه ترکیه به زبان غیر ترکی تدریس شود، داشتن مدرک آیلتس و یا تافل کافی است.

حالا باید شروع کنیم و در این رابطه شما یا باید در ترکیه مقیم و آن جا شروع به انجام آموزش زبان ترکی کنید که هزینه بسیاری را دارد و یا با کیفیت و زمان کم تر در ایران به یادگیری زبان ترکی استانبولی بپردازید. تجربه به ما ثابت کرده است که کلاس های خصوصی ترکی استانبولی شما را زود تر از آن چه فکرش را می کنید به مقصد می رساند، چرا که شما بیشتر در مکالمه و محاوره حضور خواهید داشت.

هزینه تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در موسسه دنیای زبان چقدر است؟

با توجه به خصوصی بودن کلاس ها باید در نظر داشته باشید که نسبت به دیگر کلاس ها هزینه کلاس های خصوصی موسسه دنیای زبان بیشتر خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه های کلاس های خصوصی می توانید با کارشناسان موسسه دنیای زبان تماس گرقته و اطلاع کسب کنید.

نکته قابل توجهی که باعث متمایز کردن موسسه دنیای زبان نسبت به دیگر موسسه ها می شود، داشتن گزینه پرداخت شهریه به صورت اقساطی است که باعث برتر شدن موسسه دنیای زبان از دیگر مراکز یادگیری زبان شده است.

«شهریه به صورت کاملا اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد»

در آموزش مکالمه تضمینی، جهت کسب اعتماد شما عزیزان از روند آموزشی، شهریه به صورت اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد و زبان آموز تا 3 جلسه می تواند بنا بر نیاز، استاد خود را تغییر دهد. چنانچه رضایت زبان آموز تا 3 جلسه اول حاصل نشد، آموزشگاه موظف است تا کل مبلغ شهریه را مسترد کند.
پرداخت هزینه تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در منزل، محل کار و یا آموزشگاه یکسان است.

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

سایر خدمات تدریس خصوصی زبان

 • آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی)
 • دوره های ویژه از پایه تا پیشرفته
 • دوره های ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل و …
 • اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به تمام نقاط تهران
 • مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر سوپروایزر تحصیل کرده خارج از کشور
 • آموزش مکالمه تضمینی بین 35 الی 70 جلسه با جدید ترین و به روز ترین متد های آموزشی
 • پشتیبانی مستمر در آموزش تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی  و سایر زبان ها زیر نظر سوپروایزر، مشاور و برنامه ریز آموزشی
 • کلاس های ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
 • اعزام مدرس خانم جهت بانوان و کودکان
 • هزینه تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در منزل، محل کار و یا موسسه یکسان است.

چنانچه تمایل دارید زبان مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالا فرا گیرید با مشاوران ما تماس بگیرید.

سخن آخر

موسسه دنیای زبان یکی از موسسه های اموزش و یادگیری زبان در کم ترین زمان و با مجرب ترین مدرسان است که تجربه کاری زیادی در این زمینه دارد و شما می توانید هر زبانی که می خواهید و نیاز دارید را در این موسسه یاد بگیرید، هر زبانی را که بخواهید، حتی موسسه دنیای زبان امکان تدریس خصوصی را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده تا اگر در محیط اموزشی راحت نیستید در مکان مورد علاقه خودتان تدریس شود و کلی امکانات و گزینه های دیگر که موسسه دنیای زبان در اختیار شما قرار می دهد.

شما می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس، دیگر مزایای موسسه دنیای زبان و  . . . با پشتیبانی ما در موسسه دنیای زبان در ارتباط باشید.

سوالات متداول

 1. آیا یادگیری زبان ترکی استانبولی سخت است؟

ترکی استانبولی یکی از شیرین ترین زبان های دنیاست که قوانین خاصی دارد. البته در یادگیری هر زبانی همیشه مشکلاتی وجود دارد، اما با کمی مطالعه و آموزش، به راحتی خواهید دید که یادگیری این زبان نیز بسیار آسان بوده است.

2. کلاس زبان ترکی استانبولی خصوصی بهتر است یا گروهی؟

شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

3. بهترین منابع برای یادگیری زبان ترکی استانبولی کدام ها هستند؟

بهترین منابع و کتاب های برای یادگیری زبان فرانسه کتاب های

 • Hitit
 • Nasrettin Hoca Hikâyeleri
 • Keloğlan Masalları  

است.