تدریس خصوصی زبان فرانسه

تدریس خصوصی زبان فرانسهموسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان فرانسه به صورت فشرده با توجه به نیاز زبان آموز و همچنین آمادگی جهت آزمون TCF  و DELF از سطح A1 تا B2 برای فرانسه و کانادا (کبک، QUEBEC) با مدرسین تحصیلکرده و با سابقه آموزش بالا از کشور فرانسه و همچنین آمادگی برای آزمون های سفارت و آموزش زبان فرانسه در منزل و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات است.

تخصصی ترین و پر سابقه ترین مرکز آموزش خصوصی زبان فرانسه و کلیه زبان های زنده دنیا در موسسه دنیای زبان.

مؤسسه زبان های خارجی با حضور اساتید تحصیل کرده و با تجربه از کشور فرانسه و اساتید تحصیل کرده با رتبه های بالای آموزشی در کلیه مقاطع از مبتدی تا پیشرفته جهت آمادگی آزمون های DAIF و DEIF و مهاجرت برای همه سنین، صرف نظر از میزان تحصیلات و دانش زبان فرانسه، دورة مکالمه فشرده زبان فرانسه با توجه به هدف شما از یادگیری زبان فرانسه در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن در منزل و محل کار و آموزشگاه با افتخار آماده ارائه خدمات است.

موسسه دنیای زبان

بعد از گذشت 23 سال خدمت صادقانه در راستای آموزش و یادگیری تخصصی زبان فرانسه ، با تدابیر ویژه آموزشی و حضور اساتید برتر و برنامه ریزان و پشتیبانان آموزشی، شما را در طول مسیر یادگیری زبان فرانسه همراهی خواهیم کرد.

در آموزشگاه دنیای زبان هر 4 مهارت اصلی زبان: مکالمه، فن بیان، گوش دادن و صحبت کردن و ارتباطات مورد توجه قرار می گیرد.
به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید و در مکالمه از سطح دانش خود رضایت خواهید داشت.

هدف ما قبولی شما عزیزان در آزمون های سفارت و داشتن مکالمه روان در سفر است. برای آمادگی بیشتر و گرفتن اطلاعات لازم  می توانید با مشاوران ما در موسسه دنیای زبان تماس بگیرید.

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

آموزش مکالمه تضمینی فرانسه

تدریس مربیان دنیای زبان به چه صورت است؟

می توانیم این مژده را به شما بدهیم که موسسه آموزشی دنیای زبان به دو صورت آنلاین و حضوری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

نوع تدریس بستگی به خواست خود دانشجو دارد، می توانید با توجه به شرایط خود، یکی از این دو روش را انتخاب کنبد و به راحتی اقدام به یادگیری زبان فرانسه کنید.

در این روز ها و شرایط ویروس کرونا در کشور باعث شده است که تدریس آنلاین موسسه دنیای زبان یک مزیت بزرگ به حساب بیاید، تا بدون مشکل و نگرانی از درگیری با ویروس کرونا بتوانید به بهترین شکل به یادگیری هر زبان خارجی بپردازید.

مزایای تدریس خصوصی زبان فرانسه

مزایای تدریس خصوصی زبان فرانسه

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند از این رو مفید است که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان فرانسه می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

فرانسوی که زمانی زبان بین المللی جهان (Lingua Franca) بود، حتی اکنون زبان محبوب در سراسر جهان است. سالانه گردشگران زیادی به فرانسه می روند و در سال های اخیر ایرانیان زیادی به استان کبک کانادا مهاجرت کرده اند که همه آن ها باید فرانسه یاد بگیرند.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که باید هرچه زودتر زبان فرانسه را یاد بگیرید، می توانید با شرکت در دوره های تدریس خصوصی فرانسه دنیای زبان به این خواسته مهم خود دست پیدا کنید.

موسسه دنیای زبان به شما کمک می کند تا با برگزاری کلاس های خصوصی زبان فرانسه در اسرع وقت این زبان زیبا و جذاب را یاد بگیرید.

در کلاس های تدریس خصوصی فرانسه، برخلاف کلاس های گروهی که به دلیل تعداد زیاد دانش آموزان در کلاس، زمان معلم فرانسه بین دانش آموزان تقسیم می شود، یک معلم تمام وقت برای خود خواهید داشت.

متأسفانه، حتی در کلاس های گروهی فرانسه نیز دیده شده است که معلم وقت خود را با دانش آموزانی می گذراند که از دیگران بهتر هستند و مکالمه نرم تری دارند و وقت کلاس خود را می گیرند، به همین دلیل پیشنهاد ما بخ شما این است که در کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه شرکت کنید.

علاوه بر این، کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه کاملاً تضمین شده است.

یکی دیگر از مزایای کلاس های تدریس خصوصی فرانسه این است که ساعات کلاس شما بسته به شرایط کار شما متفاوت است. برخلاف کلاس های گروهی فرانسوی، شما می توانید ساعات کلاس فرانسه را که حتی می تواند پنجشنبه و جمعه باشد، انتخاب کنید.

اگر شما یک خانم هستید، می توانید در خانه توسط یک خانم دروس فرانسه را نیز شرکت کنید. کلاس های ما به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. هزینه کلاس های مجازی و آنلاین کم تر از کلاس های حضوری است.

هزینه تدریس خصوصی زبان فرانسه

هزینه تدریس خصوصی زبان فرانسه در موسسه دنیای زبان چقدر است؟

با توجه به خصوصی بودن کلاس ها باید در نظر داشته باشید که نسبت به دیگر کلاس ها هزینه کلاس های خصوصی موسسه دنیای زبان بیشتر خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه های کلاس های خصوصی می توانید با کارشناسان موسسه دنیای زبان تماس گرقته و اطلاع کسب کنید.

نکته قابل توجهی که باعث متمایز کردن موسسه دنیای زبان نسبت به دیگر موسسه ها می شود، داشتن گزینه پرداخت شهریه به صورت اقساطی است که باعث برتر شدن موسسه دنیای زبان از دیگر مراکز یادگیری زبان شده است.

«شهریه به صورت کاملا اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد»

در آموزش مکالمه تضمینی، جهت کسب اعتماد شما عزیزان از روند آموزشی، شهریه به صورت اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد و زبان آموز تا 3 جلسه می تواند بنا بر نیاز، استاد خود را تغییر دهد. چنانچه رضایت زبان آموز تا 3 جلسه اول حاصل نشد، آموزشگاه موظف است تا کل مبلغ شهریه را مسترد کند.
پرداخت هزینه تدریس خصوصی زبان فرانسه در منزل، محل کار و یا آموزشگاه یکسان است.

تدریس خصوصی زبان فرانسه

ضرورت تدریس خصوصی فرانسه

به 7 دلیلی که در زیر قرار داده ایم، یادگیری زبان فرانسه اهمیت زیادی دارد. مطالعه دلایل زیر حالی از لطف نیست.

 • یادگیری زبان دوم ضروری است

اگر زبانی غیر از زبان مادری خود یاد نمی گیرید، باید به طور جدی یک زبان دیگر (مانند فرانسه) را یاد بگیرید. در جهان مدرن، به دلیل افزایش ارتباطات و تفاوت های بین المللی، یادگیری بیش از یک زبان به دلایل شخصی و حرفه ای برای افراد بسیار مهم است.

 • فرانسوی یک زبان آسان است.

یادگیری زبان فرانسه به همین سادگی است، مخصوصاً برای افراد انگلیسی. احتمالاً دلیل یادگیری آسان زبان فرانسه این است که انگلیسی از زبان فرانسه (و ترکیبی از دیگر زبان های اروپایی) گرفته شده است. علاوه بر داشتن الفبای مشابه انگلیسی، برخی از کلمات آن از کلمات انگلیسی گرفته شده است.

 • زبان فرانسوی در 5 قاره صحبت می شود

طبق گزارش ویکی پدیا، در سال 2015، زبان فرانسه زبان مادری 79 میلیون نفر و 370 میلیون نفر دیگر بود. تفاوت بین دو عدد نشان می دهد که چگونه بسیاری از افراد غیر بومی فرانسه را خوب یاد گرفته اند و به وضوح صحبت می کنند.

یادگیری زبان فرانسه یادگیری زبان اسپانیایی را سریع و آسان می کند

زبان اسپانیایی در لیست پرکاربردترین زبان های جهان قرار دارد، بنابراین یادگیری این زبان ضروری است (به ویژه در ایالات متحده). فرانسوی و اسپانیایی بسیار شبیه به هم هستند، زیرا منشاء لاتین دارند. بنابراین، به دلیل شباهت این دو زبان، یادگیری هر یک از آن ها به یادگیری دیگری بسیار کمک می کند.

 • یادگیری زبان فرانسه برای افرادی که قصد سفر به فرانسه را دارند ضروری است

فرانسه سالانه پذیرای بیش از 84.7 میلیون گردشگر است، به همین دلیل از آن به عنوان یکی از محبوب ترین و مجذوب ترین مقاصد گردشگری در جهان یاد می شود، فرهنگ غنی، تاریخی و حقایق جذاب می تواند همه را شگفت زده کند.

سفر به پاریس، پایتخت فرانسه، رویای بسیاری از مسافران و گردشگران سراسر جهان است. آیا کسی هست که از دیدن موزه لوور، نوتردام یا برج ایفل خوشش نیاید؟! یادگیری زبان فرانسه سفر به این کشور را بسیار لذت بخش خواهد کرد.

 • یادگیری زبان فرانسه باعث می شود زندگی راحتی در کانادا داشته باشید.

کانادا به دلیل استعمار اولیه در قرن های 17 و 18 به شدت تحت تأثیر فرانسه قرار گرفت. در واقع 22 درصد از جمعیت کانادا فرانسوی هستند. حتی برخی از شهر های کانادا مانند کبک، کاملاً تحت سلطه فرانسه هستند. اگر قصد سفر به جنوب شرقی کانادا را دارید، یادگیری زبان فرانسه ارتباط شما را بسیار آسان می کند.

 • زبان فرانسه در روابط بین الملل استفاده می شود

فرانسوی زبان رسمی شرکت های بین المللی مانند: المپیک، یونسکو، سازمان ملل، صلیب سرخ و ناتو است. اگر علاقه مند به داشتن شغل یا شغل در هر یک از سازمان های بین المللی گفته شده در بالا هستید، زبان فرانسوی در این راه به شما کمک زیادی می کند.

سایر خدمات تدریس خصوصی زبان

سایر خدمات تدریس خصوصی زبان

 • آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی)
 • دوره های ویژه از پایه تا پیشرفته
 • دوره های ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل و …
 • اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به تمام نقاط تهران
 • مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر سوپروایزر تحصیل کرده خارج از کشور
 • آموزش مکالمه تضمینی بین 35 الی 70 جلسه با جدید ترین و به روز ترین متد های آموزشی
 • پشتیبانی مستمر در آموزش تدریس خصوصی زبان فرانسه و سایر زبان ها زیر نظر سوپروایزر، مشاور و برنامه ریز آموزشی
 • کلاس های ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
 • اعزام مدرس خانم جهت بانوان و کودکان
 • هزینه تدریس خصوصی زبان فرانسه در منزل، محل کار و یا موسسه یکسان است.

چنانچه تمایل دارید زبان مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالا فرا گیرید با مشاورین ما تماس بگیرید.

سخن آخر

موسسه دنیای زبان یکی از موسسه های اموزش و یادگیری زبان در کم ترین زمان و با مجرب ترین مدرسان است که تجربه کاری زیادی در این زمینه دارد و شما می توانید هر زبانی که می خواهید و نیاز دارید را در این موسسه یاد بگیرید، هر زبانی را که بخواهید، حتی موسسه دنیای زبان امکان تدریس خصوصی را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده تا اگر در محیط اموزشی راحت نیستید در مکان مورد علاقه خودتان تدریس شود و کلی امکانات و گزینه های دیگر که موسسه دنیای زبان در اختیار شما قرار می دهد.

شما می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس، دیگر مزایای موسسه دنیای زبان و  . . . با پشتیبانی ما در موسسه دنیای زبان در ارتباط باشید.

سوالات متداول

 1. آیا یادگیری زبان فرانسه سخت است؟

فرانسوی یکی از شیرین ترین زبان های دنیاست که قوانین خاصی دارد. البته در یادگیری هر زبانی همیشه مشکلاتی وجود دارد، اما با کمی مطالعه و آموزش، به راحتی خواهید دید که یادگیری این زبان نیز بسیار آسان بوده است.

2. کلاس زبان فرانسوی خصوصی بهتر است یا گروهی؟

شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان فرانسه می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

3. بهترین منابع برای یادگیری زبان فرانسوی کدام ها هستند؟

بهترین منابع و کتاب های برای یادگیری زبان فرانسه کتاب های Le nouveu Taxi، Echo، Tendances است.