تدریس خصوصی زبان هلندی

تدریس خصوصی زبان هلندیموسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان هلندی به صورت فشرده با اساتید تحصیل کرده و باتجربه از کشور هلند و همچنین آمادگی برای آزمون های سفارت و آموزش زبان هلندی در منزل و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات می باشد.

تخصصی ترین و پرسابقه ترین مرکز آموزش خصوصی زبان هلندی و کلیه زبانهای زنده دنیا

مؤسسه زبانهای خارجی دنیای زبان سقراط با بیش از 23 سال سابقه در امر تدریس خصوصی زبان هلندی به صورت فشرده و عادی و با حضور اساتید برجسته و با سابقه از کشور هلند جهت آموزش حرفه ای و تکنیکی زبان هلندی آماده ارائه خدمات می باشد. برای رسیدن به موقعیت در آموزش خصوصی زبان هلندی لازم به ذکر است که هر فرد به دلیل گرفتن مدرک جهت مهاجرت و یا تحصیل و اقامت و گذراندن نیازهای روزمرة خود در سفر به این زبان روی می آورد. چنانچه به دنبال اخذ مدرک NT2 هستید باید گفت این آزمون در دو سطح Programma I و Programma II انجام می شود که باید به تناسب هدف خود از سفر به کشور هلند در سطح مربوطه آزمون دهید.

اگر قصد کار و یا تحصیل در دانشگاه های هلند را دارید باید در آزمون اول شرکت کنید و مدرک CEFR که در سطح B1 است را دریافت کنید. و اگر قصد شرکت در دوره های تحقبقاتی یا قصد تحصیل در رتبه ها و مقطع های عالی دانشگاهی را دارید باید مدرک B2 را دریافت کنید.

تدریس خصوصی زبان هلندی در 35 جلسه

در آموزشگاه دنیای زبان سقراط بر روی هر 4 مهارت اصلی زبان یعنی مکالمه، فن بیان، گوش دادن و صحبت کردن تمرکز می شود ولی پایه اصلی بر محور مکالمه خواهد بود.

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

جهت کسب اعتماد شما عزیزان، شهریه به صورت اقساط تا پایان ترم پرداخت خواهد شد و زبان آموز می تواند تا 3 جلسه بنا بر نیاز استاد خود را تغییر دهد. چنانچه رضایت زبان آموز تا 3 جلسه اول حاصل نشد آموزشگاه موظف است تا کل شهریه را به زبان آموز مسترد می کند.

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

  • آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی)
  • دوره های ویژه از پایه تا پیشرفته
  • دوره های ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل و …
  • اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به تمام نقاط تهران
  • مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر سوپروایزر تحصیل کرده خارج از کشور
  • آموزش مکالمه تضمینی بین 35 الی 70 جلسه با جدیدترین و به روز ترین متدهای آموزشی
  • پشتیبانی مستمر در آموزش تدریس خصوصی زبان هلندی و سایر زبان ها زیر نظر سوپروایزر، مشاور و برنامه ریز آموزشی
  • کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
  • اعزام مدرس خانم جهت بانوان و کودکان
  • هزینه تدریس خصوصی زبان هلندی در منزل،محل کار و یا موسسه یکسان می باشد

هزینه تدریس خصوصی زبان هلندی

شهریه به صورت کاملا اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد

موسسه دنیای زبان

چنانچه تمایل دارید زبان مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالا فراگیرید با مشاورین ما تماس بگیرید

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند از این رو مفید می باشد که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان هلندی می توانید در کمترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان می باشد برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.


تدریس خصوصی زبان هلندی توسط خانم

تدریس خصوصی زبان هلندی توسط خانم

 

راهنمایی موسسه دنیای زبان

موسسه دنیای زبان یکی از موسسه های اموزش و یادگیری زبان در کم ترین زمان و با مجرب ترین مدرسین می باشد که تجربه کاری زیادی در این زمینه دارد ، و شما می توانید هر زبانی که می خواهید را و نیاز دارید را در این موسسه یاد بگیرید ، هر زبانی که فکرش را کنید ، حتی موسسه دنیای زبان امکان تدریس خصوصی را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده تا اگر در محیط اموزشی راحت نیستید در مکان مورد علاقه خودتان تدریس شود و کلی امکانات و گزینه های دیگر که موسسه دنیای زبان در اختیار شما قرار می دهد .

تدریس خصوصی زبان هلندی


شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید ، و حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس و . . . با پشتیبانی ما در ارتباط باشید .