تدریس خصوصی زبان هلندی

تدریس خصوصی زبان هلندیموسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان هلندی به صورت فشرده با اساتید تحصیل کرده و با تجربه از کشور هلند و همچنین آمادگی برای آزمون های سفارت و آموزش زبان هلندی در منزل و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات است.

تخصصی ترین و پر سابقه ترین مرکز آموزش خصوصی زبان هلندی و کلیه زبان های زنده دنیا با موسسه دنیای زبان.

 

مؤسسه دنیای زبان با حضور اساتید تحصیل کرده و با تجربه از کشور های هلند، بلژیک، آرویا، سورینام، سنت مارتین و … در کلیه مقاطع از مبتدی تا پیشرفته جهت آمادگی آزمون NT2 ، مهاجرت و ادامه تحصیل و آموزش خصوصی زبان هلند برای همه سنین، صرف نظر از میزان تحصیلات و دانش زبان هلند ، دوره مکالمه فشرده زبان هلندی را با توجه به هدف شما از یادگیری زبان هلند در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن در منزل و محل کار و مؤسسه به شما ارائه می کند.

چنانچه به دنبال اخذ مدرک NT2 هستید باید گفت، این آزمون در دو سطح Programma I و Programma II انجام می شود که باید به تناسب هدف خود از سفر به کشور هلند در سطح مربوطه آزمون دهید.

اگر قصد کار و یا تحصیل در دانشگاه های هلند را دارید باید در آزمون اول شرکت کنید و مدرک CEFR که در سطح B1 است را دریافت کنید. و اگر قصد شرکت در دوره های تحقیقاتی یا قصد تحصیل در رتبه ها و مقطع های عالی دانشگاهی را دارید باید مدرک B2 را دریافت کنید.

موسسه دنیای زبان

بعد از گذشت 23 سال خدمت صادقانه در راستای آموزش و یادگیری تخصصی زبان هلندی برای ارتقاء سطح زبان هلندی شما عزیزان و دریافت نمره بالای 70 در آزمون چیلز، با تدابیر ویژه آموزشی و با حضور اساتید برتر زبان هلندی، برنامه ریزان و پشتیبانان آموزشی شما را در این مسیر یاری و همراهی خواهیم کرد.

در این آموزشگاه هر 5 مهارت اصلی زبان هلندی مانند: شنیداری، خواندن یا درک مطلب، بخش گرامر، بخش نوشتاری و بخش مکالمه که در آزمون استرنی باید از هر کدام حداقل نمره 11 را کسب کنید مورد توجه قرار می گیرد.
به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید و در مکالمه از سطح دانش خود رضایت خواهید داشت.

هدف ما قبولی شما عزیزان در آزمون های سفارت و داشتن مکالمه روان در سفر است. برای آمادگی بیشتر و گرفتن اطلاعات لازم  می توانید با مشاوران ما در موسسه دنیای زبان تماس بگیرید.

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

تدریس خصوصی زبان هلندی توسط خانم

تدریس مربیان دنیای زبان به چه صورت است؟

می توانیم این مژده را به شما بدهیم که موسسه آموزشی دنیای زبان به دو صورت آنلاین و حضوری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

نوع تدریس بستگی به خواست خود دانشجو دارد، می توانید با توجه به شرایط خود، یکی از این دو روش را انتخاب کنبد و به راحتی اقدام به یادگیری زبان روسی کنید.

در این روز ها و شرایط ویروس کرونا در کشور باعث شده است که تدریس آنلاین موسسه دنیای زبان یک مزیت بزرگ به حساب بیاید، تا بدون مشکل و نگرانی از درگیری با ویروس کرونا بتوانید به بهترین شکل به یادگیری هر زبان خارجی بپردازید.

مزایای تدریس خصوصی زبان هلندی

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند، از این رو مفید است که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان روسی می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

هلندی زبان بین المللی بعد از آلمانی در جهان به شمار می رود، حتی اکنون زبان محبوب در سراسر جهان است. سالانه گردشگران زیادی به هلند می روند و در سال های اخیر ایرانیان زیادی به هلند مهاجرت کرده اند که همه آن ها باید هلندی یاد بگیرند.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که باید هرچه زودتر زبان هلندی را یاد بگیرید، می توانید با شرکت در دوره های تدریس خصوصی زبان هلندی دنیای زبان به این خواسته مهم خود دست پیدا کنید.

موسسه دنیای زبان به شما کمک می کند تا با برگزاری کلاس های خصوصی زبان هلندی در اسرع وقت این زبان زیبا و جذاب را یاد بگیرید.

در کلاس های تدریس خصوصی هلندی، برخلاف کلاس های گروهی که به دلیل تعداد زیاد دانش آموزان در کلاس، زمان معلم هلندی بین دانش آموزان تقسیم می شود، یک معلم تمام وقت برای خود خواهید داشت.

متأسفانه، حتی در کلاس های گروهی هلندی نیز دیده شده است که معلم وقت خود را با دانش آموزانی می گذراند که از دیگران بهتر هستند و مکالمه نرم تری دارند و وقت کلاس خود را می گیرند، به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این است که در کلاس های تدریس خصوصی زبان هلندی شرکت کنید.

علاوه بر این، کلاس های تدریس خصوصی زبان هلندی کاملاً تضمین شده است.

یکی دیگر از مزایای کلاس های تدریس خصوصی هلندی این است که ساعات کلاس شما بسته به شرایط کار شما متفاوت است. برخلاف کلاس های گروهی هلندی، شما می توانید ساعات کلاس هلندی را که حتی می تواند پنجشنبه و جمعه باشد، انتخاب کنید.

اگر شما یک خانم هستید، می توانید در خانه توسط یک خانم دروس هلندی را نیز شرکت کنید. کلاس های ما به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. هزینه کلاس های مجازی و آنلاین کم تر از کلاس های حضوری است.

هزینه تدریس خصوصی زبان هلندی

هزینه تدریس خصوصی زبان هلندی در موسسه دنیای زبان چقدر است؟

با توجه به خصوصی بودن کلاس ها باید در نظر داشته باشید که نسبت به دیگر کلاس ها هزینه کلاس های خصوصی موسسه دنیای زبان بیشتر خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه های کلاس های خصوصی می توانید با کارشناسان موسسه دنیای زبان تماس گرقته و اطلاع کسب کنید.

نکته قابل توجهی که باعث متمایز کردن موسسه دنیای زبان نسبت به دیگر موسسه ها می شود، داشتن گزینه پرداخت شهریه به صورت اقساطی است که باعث برتر شدن موسسه دنیای زبان از دیگر مراکز یادگیری زبان شده است.

«شهریه به صورت کاملا اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد»

در آموزش مکالمه تضمینی، جهت کسب اعتماد شما عزیزان از روند آموزشی، شهریه به صورت اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد و زبان آموز تا 3 جلسه می تواند بنا بر نیاز، استاد خود را تغییر دهد. چنانچه رضایت زبان آموز تا 3 جلسه اول حاصل نشد، آموزشگاه موظف است تا کل مبلغ شهریه را مسترد کند.
پرداخت هزینه تدریس خصوصی زبان هلندی در منزل، محل کار و یا آموزشگاه یکسان است.

آموزش مجازی زبان هلندی با موسسه دنیای زبان

موسسه دنیای زبان امکان شرکت در کلاس ها و دوره ها به صورت انلاین و مجازی را نیز برای کاربران فراهم کرده است یعنی شما می توانید از خانه با خیالی اسوده زبان هلندی خود را تقویت کنید و یاد بگیرید، بدون این که وقتی برای رفتن به اموزشگاه و  . . . بگذارید.

تدریس خصوصی زبان هلندی در 35 جلسه

ضرورت تدریس خصوصی زبان هلندی

زبان هلندی یکی از زبان های رسمی اتحادیه اروپا است و در حال حاضر در بیش از 40 کشور تدریس می شود. این زبان یکی از ساده ترین زبان ها در جهان برای یادگیری است و اگر به زبان آلمانی مسلط هستید، می توانید سریع تر به آن تسلط پیدا کنید.

با این حال 7 دلیل دیگری نیز وجود دارد که شما می توانید بخاطر این دلایل اقدام به یادگیری زبان هلندی کنید.

 • ادامه تحصیل در کشور هلندی
 • مهاجرت به کشور هلند
 • علاقه به صحبت حضوری یا مجازی با افراد یا دوستان هلندی زبان
 • کارکردن در شرکت های هلندی
 • مراودات شغلی با هلندی ها
 • سفر توریستی به کشور هلند
 • مطالعه ادبیات یا فلسفه هلندی و آشنایی با فرهنگ کشور هلند

مزایای تدریس خصوصی زبان هلندی

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند از این رو مفید است که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان هلندی می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

راه های یادگیری زبان هلندی

 • کتاب های خود آموز زبان هلندی
 • سی دی های آموزشی
 • نرم افزارهای آموزشی
 • کلاس های حضوری یا کلاس های آنلاین

 سایر خدمات تدریس خصوصی زبان

سایر خدمات تدریس خصوصی زبان

 • آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی)
 • دوره های ویژه از پایه تا پیشرفته
 • دوره های ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل و …
 • اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به تمام نقاط تهران
 • مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر سوپروایزر تحصیل کرده خارج از کشور
 • آموزش مکالمه تضمینی بین 35 الی 70 جلسه با جدید ترین و به روز ترین متد های آموزشی
 • پشتیبانی مستمر در آموزش تدریس خصوصی زبان هلندی و سایر زبان ها زیر نظر سوپروایزر، مشاور و برنامه ریز آموزشی
 • کلاس های ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
 • اعزام مدرس خانم جهت بانوان و کودکان
 • هزینه تدریس خصوصی زبان هلندی در منزل، محل کار و یا موسسه یکسان است.

چنانچه تمایل دارید زبان مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالا فرا گیرید با مشاوران ما تماس بگیرید.

سخن آخر

موسسه دنیای زبان یکی از موسسه های اموزش و یادگیری زبان در کم ترین زمان و با مجرب ترین مدرسان است که تجربه کاری زیادی در این زمینه دارد و شما می توانید هر زبانی که می خواهید و یا نیاز دارید را در این موسسه یاد بگیرید، تاکید می کنیم هر زبانی را که بخواهید!

حتی موسسه دنیای زبان امکان تدریس خصوصی را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده تا اگر در محیط اموزشی راحت نیستید، در مکان مورد علاقه خودتان تدریس شود و کلی امکانات و گزینه های دیگر که موسسه دنیای زبان در اختیار شما قرار می دهد.

شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره های پشتیبانی ما در موسسه دنیای زبان تماس بگیرید، حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس، دیگر امکانات موسسه دنیای زبان و . . . با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

 1. آیا یادگیری زبان هلندی سخت است؟

دشواری های یادگیری زبان فقط مختص زبان هلندی نیست. اگر به یادگیری زبان خارجی دیگری عادت کرده اید، مطمئن باشید که یادگیری زبان هلندی هیچ تفاوتی با آن ندارد.

2.کلاس زبان هلندی خصوصی بهتر است یا گروهی؟

شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان هلندی می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

3. بهترین منابع برای یادگیری زبان هلندی کدام ها هستند؟

 • Get Started in Beginner’s Danish
 • Short Stories in Danish for Beginners
 • Danish Tutor: Grammar and Vocabulary Workbook
 • Danish Vocabulary Book: A Topic Based Approach