تدریس خصوصی زبان آلمانی

 تدریس خصوصی زبان آلمانیموسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان آلمانی به صورت فشرده با اساتید تحصیل کرده و باتجربه از کشور آلمان و اتریش و همچنین آمادگی برای آزمون های سفارت از مبتدی A1 تا B2 و C2 و آموزش زبان آلمانی در منزل و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات می باشد.

مؤسسة زبانهای خارجی سقراط در زمینه تدریس خصوصی زبان آلمانی به صورت فشرده و عادی با حضور اساتید تحصیل کرده و با سابقه درخشان از کشورهایی آلمان، اتریش و همچنین مراحل حرفه ای آموزش جهت آمادگی برای آزمون های سفارت و آزمون های گوته از سطح A تا C2 در منزل، محل کار و آموزشگاه آمادة ارائه خدمات می باشد.

در این آموزشگاه بر روی هر چهار مهارت اصلی زبان، مکالمه، فن بیان و گوش کردن و برقراری ارتباط های وسیع کار می شود ولی نکته اصلی آموزش در کلاسها، بر مکالمه است.

 تدریس خصوصی زبان آلمانی
آلمان کشور موسیقی و هنر سالانه توریست های بسیاری را جذب می کند و مهاجران فراوانی که قصد اقامت در کشورهای اروپایی را دارند. چرا که چه به لحاظ کیفی و چه تحصیلی، در آسمان می توان به موقعیت های مطلوبی رسید. در بین دانشگاههای برتر آلمان، دانشگاه فنی مونیخ که رتبة 62 جهانی را دارد و دانشگاه هایلدبرگ با رتبة 64 جهانی جزو انتخاب های اول هر دانشجویی است. دانشجویانی که قصد تحصیل در مقطع لیسانس را در این دانشگاههای نامبرده دارند با یک دورة یک ساله را در کالج سپری کنند.

دانشجویان خارجی می توانند بدون اجازه کار، در آلمان کار کنند، که در این راستا لازم است تا دانشجو حداقل در سطح B1 زبان آلمانی بداند تا بتواند در آلمان کار کند.
چنانچه به هدف تحصیل و یا گذراندن آزمونهای گوته (zertifikat)، یا Test DAf که مورد نیاز همة رشته هاست و دانشگاههای آلمان این مدرک را تأیید می کنند هستید کار را با کلاسهای خصوصی زبان آلمانی شروع کنید. چرا که به شما این اطمینان داده خواهد شد تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان رسیده باشید و از سطح زبان آلمانی خود بعد از یک ترم رضایت خاطر داشته باشید.

 آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی) آلمانی

بعد از گذشت 23 سال خدمت صادقانه در راستای آموزش و یادگیری تخصصی زبان آلمانی شما، با تدابیر ویژه آموزشی و حضور اساتید برتر، برنامه ریزان و پشتیبانان آموزشی، شما را تا رسیدن به هدف که یادگیری سریع زبان آلمانی است یاری و همراهی می کنیم.

هر چند تعداد گویش ها در مناطق مختلف جهان از چند هزار عدد فراتر می رود اما سازمان ملل متحد فقط آن دسته را که دارای معیارهای زبانشناسی ، دستور زبان و ریشه تاریخی است را به عنوان زبان رسمی پذیرفته است. در میان 100 زبان مختلفی که از سوی سازمان ملل به رسمیت شناخته شده است ، یادگیری 10 مورد زبان دشوارتر از مابقی تشخیص داده شده که زبان آلمانی یکی از آن هاست.

شکل گفتار و نوشتار آلمانی دارای قواعد استاندارد فراوانی است و داشتن سه جنس مختلف برای اسامی نیز بر دشواریهای یادگیری این زبان افزوده است. زبان آلمانی زبان اول 2.77 درصد جمعیت انسانی زمین است و به شکل متمرکز در اتحادیه اروپا از جمله آلمان، اتریش و بخش هایی از سوییس و بلژیک رایج است و دانستن این زبان در بسیاری از نقاط دنیا برای تجارت و کسب و کار مفید واقع می‌شود.

علاوه بر آن آلمان، پس از ایالات ‌متحده و چین سومین اقتصاد بزرگ دنیاست. بنابراین یادگیری زبان آلمانی بسیار سودمند است. زبان آلمانی از دید بسیاری زبان خشنی است. به این معنی که معمولا حروف با استرس فراوان تلفظ می شوند و به گوش کسی که تا کنون با این زبان آشنا نیست این زبان کمی سخت و ضمخت است. شاید تا حدودی بتوان این مسئله را قبول کرد و بیان کرد که این زبان نسبت به زبان هایی مثل اسپانیایی ، فرانسه و حتی انگلیسی کمی خشن و ضمخت باشد اما نمی توان به دلیلی برای اینکه زبان آلمانی زبان زیبایی نیست به ان نگاه کرد.
زبان های انگلیسی و آلمانی هر دو از یک ریشه هستند و به Germanic Language مشهور هستند که در رده بندی بالاتر از زبان های هندو اروپایی طبقه بندی می شوند.

تدریس خصوصی زبان آلمانی

ضرورت تدریس خصوصی آلمانی

اگر بخواهید به آلمان سفر کنید، باید دریابید که عدم آشنایی با این زبان یکی از بزرگترین چالش‌ها است. به منظور ارتباط برقرار کردن با ادارات آلمانی، بطور مثال اداره امور خارجیان (Ausländerbehörde) و یا اداره تأمینات اجتماعی (Sozialamt)، شما نیاز به صحبت کردن به زبان آلمانی دارید. همچنان برای شروع یک زندگی جدید در آلمان، تحصیلات و آموزش، شناخت افراد و محیط و یافتن کار به دانستن زبان آلمانی نیازمند خواهید بود.

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان آلمانی را به بهترین شکل و روش ممکن فرا گیرند،آموزش خصوصی زبان آلمانی و حضور در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی می باشد. در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد، فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های تدریس خصوصی زبان آلمانی می باشد.

جهت یادگیری زبان آلمانی صرف نظر از میزان تحصیلات و دانش زبان آلمانی دورة مکالمه فشرده زبان آلمانی در کوتاهترین و سریع ترین زمان ممکن شما را به خواستگاهتان نزدیک می کنیم.

در آموزش خصوصی زبان آلمانی جهت کسب اعتماد و آرامش بیشتر شما زبان آموزان عزیز، شهریه به صورت اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد و زبان آموز می تواند چنانچه رضایت زبان آموزان تا 3 جلسه حاصل نشد، آموزشگاه کل مبلغ شهریه را به زبان آموز مسترد خواهد کرد.

هزینه تدریس خصوصی زبان آلمانی
پرداخت هزینه تدریس خصوصی زبان آلمانی در منزل، محل کار و آموزشگاه یکسان می باشد.
آنچه در آموزشگاه دنیای زبان به شما عزیزان عرضه می شود:

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

 •  آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی)
 •  دوره های ویژه از پایه تا پیشرفته
 •  دوره های ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل و …
 •  اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به تمام نقاط تهران
 •  مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر سوپروایزر تحصیل کرده خارج از کشور
 •  آموزش مکالمه تضمینی بین 35 الی 70 جلسه با جدیدترین و به روز ترین متدهای آموزشی
 •  پشتیبانی مستمر در آموزش تدریس خصوصی زبان آلمانی و سایر زبان ها زیر نظر سوپروایزر، مشاور و برنامه ریز آموزشی
 •  کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
 •  اعزام مدرس خانم جهت بانوان و کودکان
 • هزینه تدریس خصوصی زبان آلمانی در منزل،محل کار و یا موسسه یکسان می باشد

شهریه به صورت کاملا اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد

چنانچه تمایل دارید زبان مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالا فراگیرید با مشاورین ما تماس بگیرید

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند از این رو مفید می باشد که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان آلمانی می توانید در کمترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان می باشد برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

زبان آلمانی از زبان های هند- اروپایی و عضوی از خانواده ی زبان های ژرمنی است . این زبان یکی از مهمترین زبانهای جهان است وعلاوه بر آلمان در کشورهای اتریش و بلژیک و سوئیس تنها زبان رسمی می باشد . شمار کسانی که زبان آلمانی را همچون زبان مادری بکار میبرند از گویش های دیگر بیشتر است .

دلایل یادگیری زبان آلمانی

آلمان تاریخ بسیار قوی و خارق العاده دارد . از موزیک تا علوم ادبیات ریشه در این زبان دارد .

 • 1. متمایز بودن زبان
 • 2. آلمانی قلب تپنده خطوط آنلاین اینترنتی است .
 • 3. گستردگی زبان در اتحادیه اروپا
 • 4. آلمان زبان اختراع و نوآوری است .

تدریس خصوصی زبان آلمانی

یادگیری زبان آلمانی

یادگیری این زبان تا حدی به فرد زبان آموز بستگی دارد . ساختار گرامری این زبان نسبت به زبان انگلیسی متفاوت است.

جنسیت اسامی در آلمانی

آلمانی بر خلاف فارسی و انگلیسی یک زبان جنسیت محور است. یعنی هر اسم حتما یک جنسیت دارد. اسامی در زبان آلمانی می توانند یکی از جنسیت های مذکر، مونث یا خنثی را داشته باشند.

حرف تعریف معارفه

در زبان آلمانی مشابه انگلیسی برای حروف معارفه حروف تعریف استفاده می شود .

زمان ها در زبان آلمانی

ساختار زمان ها در زبان آلمانی تا حد زیادی مشابه انگلیسی است، زمان های کامل (حال کامل، گذشته کامل و آینده کامل) معادلی در زبان فارسی ندارند .

افعال عبارتی

در تدریس زبان آلمانی مشابه انگلیسی، می توان از طریق اضافه کردن حروف اضافه به فعل، افعال جدیدی ساخت. در زبان انگلیسی به این افعال، افعال Phrasal می گویند. این افعال در زبان فارسی معادلی ندارند

افعال کمکی

ا فعال کمکی افعالی هستند که در جمله فاقد معنا هستند و از آنها برای نشان دادن ساختار گرامری جمله استفاده می شود. زبان آلمانی از نظر استفاده از افعال کمکی تا حد زیادی مشابه انگلیسی است . این افعال در زبان فارسی معادل دقیقی ندارند.

تدریس خصوصی زبان آلمانی توسط مدرس خانم در تهران

تدریس خصوصی زبان آلمانی توسط مدرس خانم در تهران

تدریس زبان آلمانی به روش Phrasal

این روش یعنی مهارت تدریس توسط خواندن و روایت کردن می باشد .

تدریس زبان آلمانی به روش TPRS

مزایای این روش :

1-سرعت در آموزش : وقتی چیزی خیلی سریع یادگرفته می شود بسیار لذت بخش است. به همین منظور ازاین
روش برای یادگیری زبان آلمانی استفاده می شود . نام پیشنهادی هر چیزی همیشه یک داستان سرگرو کننده دارد و کلی سوالات درباره آن . وقتی به چیزی بارها و بارها گوش داده می شود به خاطر سپاری آن اسانتر می شود . لفظ صحیح کلمات به زبان آلمانی نیز بسیار حائز اهمیت است. بهتر است جهت آموزش خوب به فایلهای صوتی گوش فرا داده شود.
2- جنسیت در زبان آلمانی : جنسیت اسم در این زبان سه نوع است : مذکر و منثی و خنثی . حرف تعریف پیش از اسم می آید و جنسیت آن را از نظر دستور زبان تعیین می کنند.پس روش مناسب برای یادگیری اسم از لحاظ مذکر ، مونث و خنثی بودن آن این است که حرف تعریف هر اسم را به همراه خود آن اسم فرا گرفته است .

3- ضمیر شخصی در زبان آلمانی : عبارت از من ، تو ، او ، مثلا در فارسی برای احترام به شخصی به جای استفاده از تو از واژه شما استفاده می شود .که این نشان دهنده غنی بودن زبان و نشانه تاکید این زبان به احترام به اشخاص است (در زبان فرانسه نیز اینگونه است ولی زبان انگلیسی این چنین نمی باشد . ساختار همه زبان ها پیچیده است. اگر فکر می کنید زبان آلمانی زبان پیچیده ایست احتمالا اطلاعاتی در مورد دستور زبان فارسی ندارید. در کنار این موضوع ساختار مغز برای یادگیری توانایی های عملی با ساختار آن برای یادگیری توانایی های علمی متفاوت است. این سوال مثل این است که شما محاسبات فیزیکی مربوط به متعادل نگه داشتن یک دوچرخه را بنویسید و بعد در مورد سخت بودن دوچرخه سواری صحبت کنید.

تدریس خصوصی زبان آلمانی در تهران

اگر میخواهید آلمانی یاد بگیرید بهتر است سخت بودن آن را فراموش کنید و به جای آن بیشتر به فکر تمرین کردن باشید. مغز شما بقیه کار را انجام خواهد داد.

مرجع مشترک اروپایی برای زبان آلمانی :

 • سطح اول: A1

  اگر شما را فردی مبتدی در نظر بگیریم، قطعاً بعد از گذراندن دورۀ A1 قادر خواهید بود با کلماتی ساده اما کاربردی دربارۀ خودتان و شرایط زندگی و پیغام‌های تلفنی‌تان به‌راحتی صحبت کنید و احتیاجات اولیۀ خود را عنوان کنید. البته در مواقعی نیز به چالش خواهید افتاد؛ پس نیازمند گذراندن سطح دوم زبان هستید.

 • سطح دوم: A2

  A2 برای مکالمات و گفتگوهای روزمره و درک کامل مطالب عنوان‌شده در رادیو و تلویزیون و مکالمات تلفنی است و نیاز بزرگی از شما را برطرف می‌کند.

  به‌راحتی قادر به درک نوشتارها و مقالات روزنامه‌ها و تبلیغات کلی خواهید بود. به‌علاوه خواهید توانست دربارۀ خود و زندگی‌تان با دیگران گفتگو کنید. قادر خواهید بود از واژه‌های پرکاربرد، بیشتر و بیشتر استفاده کنید.

 • سطح سوم:B1

  سطح قابل قبول زبان که به‌راحتی شما را توانمند می‌کند در مدرسه یا محل کار خود، حتی در سفرها و اوقات فراغتتان نیازهای اولیه و ثانویۀ خود را برطرف کنید، بدون آنکه تسلطتان بر زبان کم شود. با گذراندن این سطح به‌راحتی قادر خواهید بود دربارۀ رخدادها و تجربه‌ها و آمال و آرزو‌های خود حرف بزنید و دیگران را تحت‌تأثیر کلام خود قرار دهید. توانایی نوشتاری شما به‌طرز چشمگیری افزایش می‌یابد و قادر به استفاده از اصطلاحات خواهید بود.

تدریس خصوصی زبان المانی

 • سطح چهارم:  B2

  اکنون آمادگی بی‌نظیری در خود خواهید دید؛ چراکه می‌توانید در سخنرانی‌ها و کنفرانس‌های چندساعته حضور داشته باشید و به‌راحتی بفهمید که موضوع بحث چیست. حتی اگر دربارۀ موضوع بحث اطلاعات کافی نداشته باشید، قادر به درک مقالات و گزارش‌هایی خواهید بود که نگرش آن‌ها مربوط به قرن حاضر است. همچنین به‌راحتی می‌توانید یک اثر ادبی را درک کنید. اما در گفتگو به‌صورت نسبی می‌توانید بدون فکرکردن به زبان آلمانی با طرف مقابلتان مکالمه‌ای عادی و روان داشته باشید و حتی می‌توانید در یک مقاله گزارش بنویسید.

 • سطح پنجم: C1

  در این سطح در گفتار و گویش به قدری توانمند هستید که می‌توانید معنا و مفهوم کامل فیلم‌ها و سریال‌ها را بفهمید. درک‌ ستون ادبی بلند و تمایزقائل‌شدن بین سبک‌های ادبی از ویژگی‌های بارز این سطح است. به‌راحتی می‌توانید به این جایگاه که مطلوب هر فردی است برسید و این در گرو تکرار و تمرین شما و پشتیبانی گروه دنیای زبان است.

  کتاب پیشنهاد‌شدۀ ما برای تدریس در این زبان  Men schen است که جایگزین کتاب‌های Studiod بوده و  مورد تأیید مؤسسۀ گوتۀ آلمان نیز هست. این کتاب جدیدترین متد آموزشی برای سنین بالای 18 سال را دارد. هر کتاب شامل 4 بخش است و جمعاً 12 درس کوتاه را در بر می‌گیرد. موضوعات مطرح در این کتاب به مسائل روزمره در کشورهای آلمانی‌زبان اعم از اتریش، آلمان و سوئیس برمی‌گردد .

  آرزوی ما رسیدن شما به این جایگاه است. برای رفاه حال شما عزیزان مؤسسۀ دنیای زبان سقراط روز و ساعت برگزاری کلاس‌ها را در اختیار زبان‌آموز قرار داده است.

  برای اعتماد و اطمینانی که جلب آن هدف اصلی این مجموعه در بحث آموزش است، زبان‌آموز می‌تواند در‌صورتی‌که تا سه جلسه قادر به برقراری ارتباط با استاد خود نبود، قرارداد خود را فسخ کند و مبلغ شهریه به‌صورت کامل عودت پیدا خواهد کرد.

یادگیری انواع زبان خارجی

راهنمایی موسسه دنیای زبان

موسسه دنیای زبان یکی از موسسه های اموزش و یادگیری زبان در کم ترین زمان و با مجرب ترین مدرسین می باشد که تجربه کاری زیادی در این زمینه دارد ، و شما می توانید هر زبانی که می خواهید را و نیاز دارید را در این موسسه یاد بگیرید ، هر زبانی که فکرش را کنید ، حتی موسسه دنیای زبان امکان تدریس خصوصی را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده تا اگر در محیط اموزشی راحت نیستید در مکان مورد علاقه خودتان تدریس شود و کلی امکانات و گزینه های دیگر که موسسه دنیای زبان در اختیار شما قرار می دهد .


شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید ، و حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس و . . . با پشتیبانی ما در ارتباط باشید .