12 نکته برای موفقیت در reading آیلتس

1- اگر جواب سوالی را بلد نیستید آن را رها کنید و به سوال بعدی بروید. دقت کنید که وقت گذاشتن بیش از اندازه به روی یک سوال باعث اضطراب و کمبود وقت در جلسه آزمون خواهد شد! به جای این که روی یک سوال بیش از حد فکر کنید بهتر است به سوال بعدی بروید و در پایان اگر وقت بود به آن برگردید.

2- از اینکه درباره موضوع متن اطلاعاتی ندارید وحشت نکنید! توجه کنید که جواب سوالات تماما در متن گنجانده شده است پس جایی برای نگرانی وجود ندارد!

3- حواستان باشد که در بخش READING وقت اضافه ای برای انتقال پاسخ به پاسخنامه وجود ندارد! اکثر داوطلبین فکر می کنند که چنین وقتی مانند بخش LISTENING به آن ها داده خواهد شد که این طور نیست!

4- قبل از آزمون تا آنجا که ممکن است متن های متنوعی بخوانید ( مانند روزنامه ها،مجلات، ژورنال ها و … ). خودتان را به یک نوع نوشته محدود نکنید و تا آنجا که در توان دارید متن های آکادمیک بخوانید.

5- به شیوه و ترتیب آمدن پاراگراف ها توجه کنید!

6- سعی کنید تا محتوای پاراگراف را با خواندن جملات ابتدایی دریابید.

7- سعی کنید تا با خواندن هر پاراگراف تیتری از آن برای خود تصور کنید تا به هنگام یافتن پاسخ سوالات میان پاراگراف های متعدد با سرعت بیشتری به جواب برسید.

8- بر روی کلمه ای که نمی دانید بیش از حد تمرکز نکنید! زیرا این کار باعث هدر دادن وقت باارزش تان می شود.

9- اشتباهاتی که در اثر بی دقتی صورت می پذیرند می تواند در نمره حاصله تاثیرگذار باشد لذا اگر جواب دقیقا در متن وجود داشت آن را عینا به پاسخ نامه منتقل کنید!

10- به املا کلمات دقت کنید!

11- اگر از شما فقط یک پاسخ خواسته شده است همین کار را بکنید و از دادن چندین پاسخ اجتناب کنید.

12- به جمع یا مفرد بودن کلمات دقت کنید!


تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم

تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مالزی ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در اصفهان ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در کرج ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شیراز ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تبریز ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی اصفهان

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل اصفهان ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل کرج ، آموزش خصوصی زبان انگلیسی در منزل ، قیمت تدریسخصوصی زبان انگلیسی در منزل ، هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در خانه ، آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در منزل

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , ,