Toefl – Ielts – آمادگی آزمون سفارت

IELTS – TOEFL

آمادگی آزمون سفارت
داوطلبانی که قصد تحصیل، کار و یا مهاجرت به کشورهایی را دارند که در آن زبان انگلیسی به عنوان زبان اول در مکاتبات و محاوره شناخته شده و رسمیت دارد باید در هر 4 مهارت شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن سنجیده می شوند.
حال، اینکه هر فرد باید کدام آزمون را پیگیری کند بستگی به دانشگاه و رشته مورد نظر هر شخص دارد.
آموزشگاه دنیای زبان سقراط با بیش از 23 سال سابقه در امر تدریس خصوصی زبان انگلیسی، شما را جهت برگزاری آزمونهای مطرح کنونی آماده و حمایت می کند.

آیلتس (IELTS)

آمادگی آزمون سفارت
این مدرک، معتبرترین مدرک در 120 کشور جهان و گواه سطح زبان انگلیسی در هر فرد است و جزو مهمترین اسناد قابل قبول جهت امور مهاجرت، آموزش و کار است. این آزمون به دو صورت آکادمیک و جنرال ترینینگ برگزار می شود و در نهایت نمره ای بین صفر تا 9 به زبان آموز تعلق می گیرد.
آیلتس آکادمیک: توانایی داوطلبانی را می سنجد که قصد گذراندن و طی کردن تحصیلات خود را از مقطع کارشناسی (لیسانس) به بالا را در یک دانشگاه انگلیسی زبان دارند.
جنرال ترینینگ:
مناسب افرادی است که می خواهند تحصیلات خود را در مقطع پیش دانشگاهی در کشوری انگلیسی زبان طی کنند، کلیه افرادی که برای گذراندن دوره های کوتاه مدت کاری و دست یافتن به فرصت شغلی مناسب قصد مهاجرت و یا سفر به کشوری انگلیسی زبان را دارند. این مدرک بیشتر مورد نظر کشورهای همچون استرالیا، نیوزلند و کانادا است. تاریخ اعتبار این آزمون تا 2 سال بعد از برگزاری امتحان است.
TOEFL تافل:

آمادگی آزمون سفارت
در این آزمون توانایی فرد در زبان انگلیسی برای سطوح دانشگاهی و مؤسسات آموزشی سنجیده می شود. مدرک این آزمون بیشتر مورد مطالبه کشور آمریکا است و در سه قالب کاغذی، اینترنتی و کامپیوتری برگزار می شود. که امروزه قالب اینترنتی این امتحان بیشتر انجام می شود و نمره ای بین 310 تا 677 در آن محاسبه می شود.
آنچه لازم به ذکر است این نکته است که نمره مشخصی برای قبولی یا مردودی در این آزمون وجود ندارد و همه داوطلبان نمره آزمون را دریافت می کنند. نمره مورد نیاز هر داوطلب بستگی به محل تحصیلی دارد که نمره آزمون تافل باید به آنجا فرستاده شود که عموماً برای تحصیل در دانشگاه های خارج از ایران باید نمره ای بالاتر از 556 باشد.
TOLIMO: برگزار کننده این آزمون سازمان سنجش کشور است و برای زبان آموزان مقاطع پیشرفته برگزار می شود.
MCHE: برگزار کننده این آزمون وزارت علوم است اولویت شرکت در این آزمون برای دانشجویان دکترای داخل و خارج از کشور است.
GRE: جامع ترین و کاملترین آزمون برگزار شده در ایران است. مجری و برگزار کننده این آزمون وزارت علوم و تحقیقات و فناوری است و ویژه دانشجویان مهندسی و علوم انسانی است. این آزمون سالانه بین 10 تا 12 بار برگزار می شود.


جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید:

موسسه دنیای زبان