آموزش زبان انگلیسی در 50 روز

آموزش زبان انگلیسی در 50 روز

زبان انگلیسی که یکی از مهمترین زبان های بین المللی است و بیشتر کشور ها به این زبان تسلط کامل دارند، که با توجه به این مسئله، بهترین و کاربردی ترین زبان هایی است که می توانید به آموزش آن بپردازید.

شاید در رابطه با آموزش های فشرده برای زبان انگلیسی شنیده باشید و شاید از زبان خیلی از افراد یادگیری زبان در 50 روز نیز به گوشتان خورده باشد.

اگر هدف شما از یادگیری زبان انگلیسی سرچ کردن در رابطه با یک مقاله و موضوع کاری، درسی و یا متوجه شدن مطالب به صورت کلی است، میتوانید با چند ویدیو آموزشی و یا خواندن کتاب های مبتدی انگلیسی، با برنامه ریزی دقیق به راحتی زبان انگلیسی را بیاموزید، اما اگر هدف شما بالاتر از این ها است و می خواهید به طور کامل به این زبان بین المللی مسلط باشید، بهتر است انتظار یادگیری در سریع ترین حالت را از ذهن خود خارج کنید.

دنیای زبان پیش شما است تا قادر باشید در سریع ترین حالت زبان انگلیسی را بیاموزید و برای آزمون های زبان مانند؛ آزمون IELTS و TOEFL آمادگی کافی را داشته باشید.

آیا یادگیری زبان انگلیسی در 50 روز ممکن است؟

آیا یادگیری زبان انگلیسی در 50 روز ممکن است؟

یادگیری هر مهارتی به خصوص زبان انگلیسی با توجه به استفاده مداوم از آن مهارت و موضوع، به طور سریع امکان پذیر است. البته این مورد هم قابل توجه است که به روش های جدیدی که مهارت ها مشروط به عادت می کند، بیشتر می توان اعتماد کرد و با این روش ها، افراد به راحتی می توانند زبان انگلیسی را بیاموزند.

دنیای زبان با بیش از چند دهه تجربه، اساتیدی را گرد هم آورده تا با بهترین روش های جدید و مدرن، به آموزش زبان های اروپایی و آسیایی بپردازند.

تمریناتی که از سوی اساتید زبان دنیا زبان برای شما توصیه می شود در حالی که باعث عادت سازی و کار روزانه شما خواهد شد، از نظر روانشناسی هم باعث می شود تا غالبا این تمرینات منظم و مداوم، در مدیریت زبان و احساس، نقش بسیار زیادی داشته باشند.

با توجه به این موارد، اساتید مجرب دنیای زبان، قادر هستند تا حتی کمتر از 50 روز زبان انگلیسی را به زبان آموزان با استعداد تدریس کنند و تضمین یادگیری را برای آن ها فراهم سازند.

در حالتی که زبان آموز با استعداد خود را در تمرینات منظم و مداوم غرق کند، بلا استثنا یادگیری زبان انگلیسی در 50 و حتی زودتر برای آن امکان پذیر می شود. با تکیه بر اصول و نحوه آموزشی اساتید دنیای زبان، ما می توانید عادت های زبانی درست را جایگزین عادت های حوصله سر بر گذشته کنیم.

در نتیجه شما عزیزان می توانید، با داشتن برنامه ریزی و تلاشی منسجم و مستمر به راحتی بهترین نتایج را کسب کنید. برای یادگیری بهترین و پرکاربرد ترین زبان بین المللی، هیچ گاه دست از تلاش برندارید.

برای تقویت زبان انگلیسی در رابطه با گرامر و افعال آن، مقاله گرامر و کاردبرد 16 زبان انگلیسی را مطالعه کنید.

ویژگی های بهترین هدف گذاری های روزانه برای یادگیری زبان انگلیسی

ویژگی های بهترین هدف گذاری های روزانه برای یادگیری زبان انگلیسی

برای هدف گذاری درست و در نهایت رسیدن به نتیجه دلخواه در آن هدف، باید بدانید که چه ویژگی هایی در برنامه ریزی های روزانه خود برای یادگیری بهتر لازم است.

برای یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه مدت به بهترین نحو، باید برنامه ای روزانه با ویژگی ها درست و صحیح داشته باشید که نمونه ای از این ویژگی ها در برنامه درست، عبارت است از:

  • اول اهدافت‎ رو برای یادگیری و چرایی آموزش، تعیین کن.
  • برنامه‌هات رو دشوار و پیچیده نکن.
  • یک برنامه‌ی خوب که توسط اساتید با تجربه ساخته شده باشد، انعطاف پذیر است.
  • قابلیت اجرایی شدنش واست راحت باشه، که در این صورت بتونی هر روز انجامش بدی.
  • زمان آغاز و پایان آموزشت رو همین اول مشخص کن.
  • محدود به یک مکان و یا شرایط خاص نباشه، که اینوری از برنامت عقب می مونی.
  • ادامه‌دار و کامل باشه، جوری که اگر یه فرد عادی هم نگاهی بهش بندازه بفهمه چیه.
  • حتما براساس شخصیت خودتون باشه، قابلیت شخصی سازی در زمان‌های لازم هم داشته باشه، تا در هر شرایطی بتونی پایبند به برنامت باشی.

بهتر است قبل از برنامه ریزی و هدف گذاری، به چند سوال اساسی در رابطه با کاری انجام می شود با خود مطرح کنید. پاسخ به این سوالاتی که در ادامه درج شده است، کمک بسیاری در برنامه ریزی و هدف گذاری می کند.

سوال اول: چرا می خواهم زبان انگلیسی را یاد بگیرم؟ هدفم از یادگیری زبان انگلیسی چیست؟

سوال دوم: بهترین روش که می توانم به آسانی هر چه که می خواهم یاد بگیریم، چیست؟ (سبک یادگیری خود را بشناسید)

سوال سوم: برای یادگیری چقدر زمان دارم؟ چقدر وقت لازمه تا چیزایی که میخوام رو یاد بگیرم؟

سوال چهارم: آیا در این مسیر یادگیری، کمک به نیاز دیگری یا استادی برای آموزش دارم؟ اصلا نیاز به مشاور دارم؟

برای تسلط بیشتر به مکالمات انگلیسی مقاله مکالمه انگلیسی در رستوران را مطالعه کنید.

جملات انگیزشی برای تقویت روحیه در راه یادگیری سریع زبان انگلیسی

جملات انگیزشی برای تقویت روحیه در راه یادگیری سریع زبان انگلیسی

گاهی اوقات خستگی، احساس سردرگمی و مایوس بودن، احساساتی کاملا طبیعی و بدیهی است که در این راه ممکن است به سراغ هر زبان آموزی برود، ولی شما باید به طوری سخت کوش و هدفمند باشید که برای رسیدن به نقطه نهایی آن، خستگی و ضعف برایتان مهم نباشد. در این حالت بهترین کار این است که به خود اطمینان داشته باشید، و به این جمله اعتقاد پیدا کنید که در نهایت هر سختی، آسان ترین چیز ها پیش رو است.

 اگر گاهی اوقات احساس می کنید که برای رسیدن به هدف نهایی خود کوتاهی می کنید، هدف، برنامه و خواسته های خود را روی برگه ای کوچک نوشته و جلوی چشمتان، روی آینه، کمد، در و هرجایی که بیشتر در دید است، بچسبانید. جملات انگیزشی و هدیه دادن حس های خوب به خود، بهترین کاری است که در این راه می توانی انجام دهی.

برای تقویت روحیه و زبان انگلیسی خود می توانید جملات انگیزشی انگلیسی را نیز مطالعه کنید، که دنیای زبان 100 ها جمله انگیزشی از بهترین روانشناسان و اساتید کنار هم جمع کرده است تا شما عزیزان به راحتی با خواندن این جملات روحیه خود را به حداکثر برسانید.

برای خواندن جملات انگیزشی فوق العاده ای که دنیا زبان گرد هم آورده، بر روی دانلود PDF زیر کلیک کنید.

 

کلام آخر

دنیای زبان با توجه به تجربه چندین ساله خود، این وبسایت را تهیه کرده تا به یادگیری تمامی زبان ها و رفع نیاز زبان آموز در هر جایی از ایران، کمک کند. در صورت احساس نیاز برای کمک و مشاوره با بهترین اساتید زبان، بر روی ((تماس با ما)) کلیک کنید.