تدریس زبان فرانسه

تاریخچه زبان فرانسه

فرانسه با مساحت 8403674 کیلومتر مربع وسیع ترین کشو اروپا ست  که از اطراف با کشور های  بلژیک، لوگامبورگ، آلمان، سوییس، ایتالیا، اسپانیا، موناکو و آندورا، بریتانیا از طریق تونل همچنین سواحل مرزی فرانسه را به چهار دریای شمال، دریای مانش، اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه متصل می کند. فرانسه 63587700 نفر جمعیت دارد و می توان پاریس را با 000/800/10 نفر پرجمعیت ترین شهر آن دانست .

این کشور در زمینه صنعت هم نامدار است از جمله مهمترین فعالیت های آن می توان صنایع فلزکاری، ماشین‌آلات، شیمیایی، هواپیماسازی،  جنگ‌افزار و …. اشاره نمود.

جمهوری فرانسه با شعار آزادی ، برابری ، برادری ششمین کشور صنعتی دنیاست که  از لحاظ صنعت هتل داری یکی از زبان زد ترین کشور هاست . از جمله امکانات تفریحی و گردشگری این کشور را می توان مرکار پاریس آرک دی تریمف اتویل، جالس، هتل اینترنشنال پاریس ، بلی ساینت-جرمای و …. نام برد که سالانه 79 میلیون گردشگر از گوشه گوشه ی دنیا برای دیدن  جذاب ترین اماکن تاریخی و طبیعی به این کشور سفر می کنند. از جمله معروف ترین اماکن  می توان برج ایفل، جزیره کرس ،مونت سنت میشل ، باغ ژیورنی ،شهر انسی ،کورشول و ….  نام برد . این کشور از لحاظ تعادل آب و هوایی یکی از برترین کشور هاست که این چهارفصل بودن دلیلی برای علاقه مندی بسیاری از مردم دنیا برای اقامت در این مکان است . زبان رسمی این کشور فرانسوی است پس برای داشتن یک اقامت آسان و یا گردشگری شاد و جذاب با ما در مراحل بعد همراه باشید .

تدریس خصوصی زبان

تدریس خصوصی زبان فرانسه

Tags: , , , , ,