چگونه گرامر زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟

چگونه گرامر زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟

گرامر زبان انگلیسی یکی از آسان ترین ها در زمینه یادگیری زبان های اروپایی و آسیایی است که می توان به راحتی آن را آموخت. برای یادگیری زبان انگلیسی و گرامر های آن بهتر است بدانید که این زبان فوق العاده کاربردی و بین المللی دارای گرامر خاص و کاربرد 16 زمان زبان انگلیسی است.

برای یادگیری این 16 زمان حاضردر زبان انگلیسی، می توانید به کلاس های خصوص و یا آموزش های معتبر در سراتاسر ایران مراجعه کنید و نیاز خود را از یادگیری این مورد برای آن ها توضیح دهید.

در این میان موسسه ای برای یادگیری و آموزش خصوصی زبان انگلیسی، پرداخته که نام آن دنیای زبان است و در پایتخت ایران مرکز آموزشی خود را در اختیار کاربران عزیز قرار داده است.

این آموزشگاه با بهترین و مجرب ترین اساتید در حال همکاری است تا هر زبان آموز مشتاقی که به آن جا می رود، سربلند از گرفتن مدارک آزمون هایی مانند TOEFL و IELTS خارج شوند.

10 ترفند از ساده ترین روش های یادگیری گرامر و افعال زبان انگلیسی

10 ترفند از ساده ترین روش های یادگیری گرامر و افعال زبان انگلیسی

برای یادگیری هرچه بهتر گرامر زبان های اروپایی به خصوص زبان پرطرفدار انگلیسی، بهتر است با توجه به ترفند ها و روش هایی که خدمت شما عزیزان عرض می کنیم، تمرین کنید تا بهتر یاد بگیرید و در ذهنتان هک شود تا هیچگاه فراموش نکنید.

روش هایی که می توانید با استفاده از آن، به آسانی زبان انگلیسی را بیاموزید عبارت است از:

  1. زیاد بخوانید:

خواندن و مرور مطالبی که تا به الان آموزش دیده اید، بهترین تکنیک برای یادگیری دستور زبان انگلیسی است که به این صورت خواهد بود که با خواندن، مطالب و جملات می تواند افعال مورد نیاز را به راحتی و در دقیق ترین حالت، به خاطر بسپارید.

2. همیشه در کنار خود یک کتابچه کوچک برای راهنمای گرامر داشته باشید:

برای تسلط کافی بر دستور زبان پایه، قدم دوم برای هر زبان آموزی این است که یک کتابچه مرجع و معتبر، هیشمه و در همه جا در دسترس داشته باشد. هر گاه که در تمرین و یا هنگام آموزش زبان انگلیسی به سوال هایی در رابطه با گرامر ها برخورد کریدی، می توانید به راحتی پاسخ آن را در دفترچه ای که به همراه دارید، جستجو کنید و سردرگمی هایتان را با این روش برطرف کنید.

3. اصول اولیه گرامری که بلد هستید را اصلاح کنید:

یکی از کار های مهم  در یادگیری و به خاطر داشتن گرامر و افعال زبان انگلیسی این است که اصول های اولیه ای که از گرامر ها را بلد هستید، اصلا کرده و در هر بار تمرین، آن ها را نیز به یاد آورید.

4. بهترین کار در به خاطر سپردن و یا یادگیری گرامر های زبان انگلیسی؛ تمرین است:

روش های بسیار زیادی برای تمرین گرامر های زبان انگلیسی وجود دارد که میتوان برای نمونه به اپلیکیشن های رایگان و سایت های معتبر آموزش زبان و یا حتی با خواندن کتاب نیز، اشاره کرد.

برای کمک به شما عزیزان در جهت یافتن بهترین اپلیکیشن های موجود برای گوشی های اندروید و یا آیفون، مقاله ای به نام بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی رایگان را درج کرده ایم و اگر به دنبال مطالعه واقعی و با کتاب هستید، می توانید مقاله ای را که به نام تقویت مکالمه انگلیسی با تمرین در خانه درج کرده ایم، را مطالعه کرده و از یادگیری هر چه بیشتر زبان انگلیسی، لذت ببرید.

  1. در هنگام مکالمه های انگلیسی که در کنار شما انجام می دهند، شنونده خوب باشید و با دقت گوش کنید؛

همیشه به آن چه دیگران می گویند که می تواند اطلاعاتی باشد که یک استاد یا متخصصان کلاس های نگارش یا معلمان خصوصی به شما می دهند، توجه کنید. کشف کنید که آیا با موضوع خاصی باز هم مشکل دارید یا خیر. از متخصصان بازخورد بگیرید تا اشتباه تان و دلایل آن را بفهمید. حتی بد نیست که چک لیستی از مواردی که هنگام نوشتن باید در نظر داشته باشید، تهیه کنید.

  1. با صدای بلند غلط گیری کنید؛

هنگامی که تکالیف خود را برای یادگیری زبان انگلیسی انجام می دهید، سعی کنید گرامر و افعال را با صدای بلند برای خود بخوانید، این کار به مغز شما کمک می کند تا به راحتی هر آنچه که به زبان می آورید را در ذهنتان هم حک کنید تا هیچ گاه فراموش نکنید.

  1. حدالامکان تا جایی که می توانید را بنویسید:

نوشتن یکی از تکنیک های بسیار مهم در یادگیری و به خاطر سپردن گرامر و افعال انگلیسی است و اگر هنگام تمرین های خانگی، آن ها را چند بار با تکرار بنویسید، تا در ذهنتان بماند.

  1. از اجزای کلام در دستور زبان انگلیسی استفاده کنید:

اسم، ضمیر، فعل، صفت، قید، حرف اضافه، حرف ربط و حرف ندا، نمونه ای از اجزای جمله در دستور های تمامی زبان ها است که با توجه به آن ها و با استفاده این اجزا در تمرینات خود، می توانید به راحتی گرامر ها را نیز به خاطر بسپارید.

  1. استفاده از اجزای جمله در ترکیبات:

اجزای جمله مانند فعل، فاعل و انواع متمم ها، جزوی از اجزای جملاتی هستند که ما انسان ها هر روزه به هر زبانی که مسلط باشیم، از آن ها استفاده می کنیم و برای تمرین گرامر ها نیز می توان از آن ها استفاده کرد.

  1. یادگیری رایگان گرامر زبان انگلیسی:

دنیای زبان جزوی از موسسه هایی است که به علاوه یادگیری و آموزش حضوری زبان انگلیسی، این زبان را با بهترین کیفیت تدریس، به صورت آنلاین و یا با استفاده از پکیج های آموزشی، به سر تا سر ایران، هر کجا که باشید، آموزش می دهد.

و حالا برای یادگیری رایگان گرامر زبان انگلیسی می توانید پی دی افی که در ادامه خدمت شما عزیزان قرار می دهیم را دانلود کرده و آن را هر روز مطالعه کنید و با استفاده از آن در خانه و هرجایی که هستید، تمرین کنید.

دانلود پی دی اف کامل گرامر های زبان انگلیسی

دانلود PDF کامل گرامر های زبان انگلیسی

برای دانلود پی دی اف گرامر زبان نگلیسی بر روی لوگو پی دی اف زیر، کلیک کنید.

کلام آخر

با توجه به موارد بالا دانستید که یکی از روش های یادگیری سریع زبان انگلیسی، استفاده از برنامه ها و اپلیکیشن های کامل و جامع است. دنیای زبان در همه جا همراه شما است تا در کنار یادگیری و تدریس زبان آسیایی و اروپایی، هر مشکلی که داشتید را حل کند.