نحوه گذاشتن آگهی برای تدریس خصوصی

نحوه گذاشتن آگهی برای تدریس خصوصی

همانطور که می دانید بدون تبلیغات نمی توانید کلاس داشته باشید و در دنیای امروز تبلیغات پربازده حرف اول را می زند.

اگر معلم تدریس خصوصی هستید و نمی دانید برای آگهی کاری خود چه کاری انجام دهید صفحه را درست آمده اید.

در این بخش مطالب مفیدی در زمینه آگهی تدریس خصوصی و نمونه تبلیغات تدریس خصوصی، نحوه گذاشتن آگهی برای تدریس خصوصی زبان، راهکارهای درج آگهی موثر و پربازده تدریس خصوصی، چگونگی جذب شاگرد با ثبت تبلیغات تدریس در اینترنت و …. از دنیای زبان ارائه شده است.

نحوه نوشتن آگهی برای تدریس خصوصی

نحوه نوشتن آگهی برای تدریس خصوصی

آگهی تدریس خصوصی خودتان را باید خوب و کامل بنویسید. اسم تمام دروس تدریسی را در عنوان آگهی ارائه دهید و در متن آگهی تمامی سوابق کاری و سوابق تدریس خودتان و افتخاراتی که در دوران دانشجویی کسب کرده اید را بنویسید.

راهکار خوب دیگری که برای پربازده بودن آگهی تدریس خودتان می توانید از آن استفاده کنید این است که نظرات مثبت دانشجویان و دانش آموزان و شاگردهایتان را در متن آگهی بنویسید. هر چه متن آگهی شما کاملتر و پربارتر باشد احتمال جذب شاگرد شما هم بیشتر خواهد شد.

متن آگهی برای تدریس خصوصی

متن آگهی برای تدریس خصوصی

در متن تبلیغات تدریس خصوصی اسم دروس تدریسی خودتان را به صورت کامل ارائه کنید. مثلا اگر مجموعه زبان امگلیسی را تدریس می کنید عبارت هایی مانند تدریس گرامر، تدریس ریدینگ، تدریس رایتینگ و… را هم در متن تبلیغات تدریس خصوصی زبان خودتان ارائه دهید.

در متن تبلیغات تدریس خصوصی خودتان هر توضیحی که می دانید می تواند باعث افزایش اعتماد کاربران و متقاضیان تدریس خصوصی به شما شود را ارائه کنید. اگر در مدرسه و دانشگاه تدریس کرده اید آن را بنویسید. اگر رتبه خوبی در کنکور داشته اید و یا در المپیاد موفقیتی کسب کرده اید آن را هم بنویسید. هر مورد مثبت دیگری که به نظرتان می رسد را در متن تبلیغات تدریس خصوصی خودتان بنویسید.

متن آگهی برای درس زبان

متن آگهی برای درس زبان

زبان انگلیسی یکی از دروسی است که تقاضا برای تدریس خصوصی آن بسیار بالا است. تدریس خصوصی زبان در گوگل رتبه نخست را دارد و کاربران بیش از هر درس دیگری این عبارت را جستجو کرده اند.

از اگهی های تدریس خصوصی زبان سایر مدرسین فقط ایده بگیرید و آگهی های آنها را کپی نکنید. متن های کپی شده از نظر گوگل ارزش ندارد و کاربران هم کپی بودن آگهی تدریس شما را تشخیص خواهند داد. سوابق کاری و افتخارات خودتان را در متن آگهی بنویسید.

اگر توانایی تدریس زبان برای امادگی آزمون هایی مانند آیلتس و تافل را هم دارید، در متن آگهی این موارد را هم ذکر نمائید. با درج تبلیغات تدریس خصوصی زبان در تمام ایام سال می توانید از کار تدریس زبان درامد داشته باشید، چون همانطور که می دانید، سایر دروس در ایام تابستان ممکن است متقاضی زیادی برای تدریس خصوصی نداشته باشد، در حالیکه تدریس زبان در ایام تابستان تعداد متقاضیانش افزایش هم می یابد.

نوشتن آگهی با تراکت

نوشتن آگهی با تراکت

چاپ تراکت یکی از قدیمی ‌ترین و کم‌ هزینه ‌ترین روش‌ ها برای تبلیغات تدریس خصوصی است. اگر می‌ خواهید فقط در چند محلۀ محدود تدریس کنید، می‌ توانید با چاپ تراکت و پخش آن در محدودۀ مورد نظر، شاگردانی را جذب کنید.

مهم ‌ترین موضوعات در چاپ تراکت عبارتند از:

  • خلاقانه بودن طراحی تراکت و پیام مورد نظر
  • توجه به واضح بودن پیام آن با استفاده از عبارات برجسته و شفاف
  • داشتن برنامۀ مشخص برای مکان و زمانِ پخش تراکت‌ها
  • توجه به ترکیب رنگ، فونت و تصاویر متناسب با درس مورد نظر

شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی

در حال حاضر بسیاری از دانشجویان، دانش‌آموزان یا والدین آن‌ها در فضای مجازی و رسانه‌های اجتماعی فعال هستند. این‌ یک فرصت فوق‌العاده برای شماست که با فعالیت و یا حتی تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی خودتان را به آن‌ها معرفی کنید.

نکتۀ مهم در این قسمت، این است که لزوما تمامی رسانه‌های اجتماعی برای فعالیت به عنوان معلم خصوصی مناسب و کارآمد نیستند. بنابراین ابتدا باید پلتفرم‌های مناسب در این زمینه را شناسایی کنید و سپس بر اساس کاربردی که برای شما دارند تصمیم بگیرید که می‌خواهید در کدام یک از آن‌ها فعالیت کنید.

یک تبلیغ خوب

یک تبلیغ خوب

تبلیغ شما برای تدریس خصوصی باید بیان کنندۀ رزومه کاملی از شما باشد؛ یعنی باید تحصیلات، سطح توانایی‌، سابقه‌ کاری و به طور خلاصه همۀ ویژگی‌ های مثبت شما را به صورت کاملا شفاف و واضح به مخاطب ارائه کند.

البته لازم نیست همۀ مواردی که به ذهنتان می‌رسد در متن تبلیغ نوشته شود. فقط به نکاتی اشاره کنید که می ‌توانند تأثیر قابل توجهی در ذهن مخاطب ایجاد کنند.

ضمنا اگر می‌ خواهید در محله ‌ای خاص اقدام به تدریس خصوصی نمایید حتما نام محله یا منطقه را در تبلیغ بنویسید. به این ترتیب تماس‌ های دریافتی شما هدفمندتر خواهند بود و زمان کمتری را از شما خواهد گرفت. ذکر نام درس، مقطع و پایۀ تحصیلی که در آن فعالیت می‌ کنید نیز از این قاعده مستثنی نیست.

کلام آخر

در این مطلب از دنیای زبان به نحوه نوشتن و گذاشتن آگهی برای تدریس خصوصی گذاشتیم، با انجام نکات گفته شده به مراتب به نتیجه بهتری می رسید.

شما راهکار های خودتان را برای تبلیغ کردن رشته درسیتان را با ما به میان بگذارید.