دانش زبان انگلیسی

چگونه می‌توان دانش زبان انگلیسی خود را بهبود بخشید

چگونه می‌توان دانش زبان انگلیسی خود را بهبود بخشید

مراحل

  • هرروز، روزنامه انگلیسی زبان را با صدای بلند و آرام بخوانید: شما بعد از چندبار انجام این کار، کم کم معنی متون را متوجه خواهید شد. با اینکه ساختار زبان انگلیسی برخلاف دیگر زبان‌ها آسان است، اما وجود اصطلاحات آن را کمی دشوار می کند و این روش خوبی برای یادگیری این اصطلاحات است.
  • کتاب‌های کودکانه بخوانید: آنهایی که شامل قصه ها، داستان‌های کوتاه و افسانه ها هستند، زیرا متن آن‌ها ساده تر و فهمیدن مفهوم را آسان تر می‌کند. خواندن چنین داستان هایی به شما درکت بهتر کلمات می‌دهد و شما از طریق خواندن واژگان خود را بهبود خواهید بخشید. کتاب‌های کودکان با تصاویر، مانند لغت نامه های تصویری، منابع عالی برای کسانی هستند که زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم یاد می‌گیرند.
  • فرهنگ لغت خود را از کلمات آماده کنید. هر روز سعی کنید برخی از کلمات جدید که در آن روز آموخته اید و بر آن تسلط دارید بنویسید.

هفته ای یک بار به این فرهنگ لغت سری بزنید و کلمات آن را از خود بپرسید و ببینید چند درصد از کلمات را به خاطر دارید. بعد از مدتی آن‌ها همیشه در حافظتان ثبت می‌شوند. همچنین نکته ای که باید به آن توجه کنید، تجسم معنای کلمات است و بعد از خواندن هرکلمه تصویر آن کلمه را در ذهنتان تجسم کنید. این کار باعث افزایش سرعت شما در استفاده از کلمات و یادگیری سریع شما می شود.

  • جلماتی از خودتان با استفاده از کلمات که در فرهنگ لغت خود ذکر کرده اید، بنویسید. از این کلمات در گفتگو روزانه خود با دوستان خود و در نوشته های خود استفاده کنید. این کار باعث آشنایی بیشتر شما با کلمات جدید و افزایش دایره لغاتتان می‌شود.
  • صبور باشید. ممکن است این روش در ابتدا سخت باشد ولی بعد از چند هفته برای شما آسان و دلنشین می‌شود.
  • اعتماد به نفس. همواره خواننده باشید، خواندن یا صحبت کردن در یک جمع علاوه بر افزایش حس اعتماد به نفس باعث ایجاد اشتیاق برای آموزش می‌گردد.

 

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل اصفهان ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل کرج ، آموزش خصوصی زبان انگلیسی در منزل ، قیمت تدریسخصوصی زبان انگلیسی در منزل ، هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در خانه ، آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در منزل

Tags: , ,