تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در نیاوران یا جماران

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در نیاوران یا جماران

امروزه یادگیری و تدریس خصوصی زبان اسپانیایی به یک مسئله جدی در بین خانواده ها و جوانان تبدیل شده است و در بین مردم بسیار مهم است، زیرا زبان اسپانیایی یک زبان بین المللی است و هنگام سفر به خارج یا مهاجرت کاربرد های زیادی دارد.

بنابراین، به دلایل فوق، افراد و جوانان سعی می کنند زبان اسپانیایی را بیاموزند یا اگر تا حدودی بلد باشند تقویت کنند.

مدرسه معتبر و معلمان با تجربه زبان اسپانیایی در نیاوران یا جماران

با توجه به این که امروزه یادگیری زبان اسپانیایی بسیار رایج شده است، باعث شده است بسیاری از مدارس در این زمینه فعالیت کنند، اما تعداد کمی از مدارس هستند که واقعا در این زمینه حرفه ای بوده و سال ها تجربه داشته باشند.

همیشه سعی کنید مدرسه ای معتبر با معلمان مجرب انتخاب کنید که به پیشرفت شما کمک کند و وقت شما را هدر ندهد، به عنوان مثال، موسسه آموزشی دنیای زبان یکی از معتبر ترین و با تجربه ترین موسسات با معلمان مجرب در آموزش زبان های مختلف است.

آموزش خصوصی زبان اسپانیایی در منطقه نیاوران یا جماران

آموزش خصوصی زبان اسپانیایی در منطقه نیاوران یا جماران

یکی از مزایای موسسه دنیای زبان این است که می توانید با این موسسه زبان خود را در همه محله های تهران آموزش دهید، این موسسه حتی می تواند در نیاوران یا جماران تهران نیز تدریس خصوصی داشته باشد.

شما می توانید یک دوره خصوصی تدریس خصوصی در خانه یا محل کار یا هر مکان دیگری که دوست دارید و راحت هستید بگذرانید و حتی این موسسه این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده است و همچنین می توانید جنسیت معلم خود را نیز به دلخواه انتخاب کنید، خانم یا آقا باشد.

اگر آقا هستید، می توانید یک معلم آقا و اگر خانم هستید، می توانید یک معلم خانم برای راحتی خودتان انتخاب کنید.

دوره های خصوصی زبان اسپانیایی در نیاوران یا جماران

موسسه زبان جهانی می تواند کلیه دوره های خصوصی زبان اسپانیایی خود را با مربیان مجرب در منطقه نیاوران یا جماران به زبان آموزان ارائه دهد.

این به این معنی است که علاوه بر محله نیاوران یا جماران، اگر اهل مناطق دیگر هستید، می توانید از خدمات این موسسه نیز بهره مند شده و اسپانیایی را به راحتی یاد بگیرید.

همه معلمان موسسه زبان جهانی دارای مدرک بین المللی هستند و می توانید دوره خود را با یک معلم آقا یا خانم بگذرانید.

حتی در خانه یا محل کار، می توانید این دوره ها را با قیمت باورنکردنی بگذرانید و حتی می توانید کلاس های خود را به صورت آنلاین یا آفلاین بگذرانید.

آموزش زبان اسپانیایی در نیاوران یا جماران

آموزش زبان اسپانیایی در نیاوران یا جماران

زبان اسپانیایی امروزه به گونه ای است که برخی افراد آن را یک ضرورت می دانند و یادگیری زبان اسپانیایی را برای موفقیت ضروری می دانند، زیرا این موضوع مورد توجه برخی از دانشجویان و افرادی است که می خواهند در دانشگاه های اسپانیا تحصیل کنند یا در اسپانیا بمانند.

اهمیت یادگیری انواع زبان اسپانیایی

اهمیت یادگیری زبان اسپانیایی شامل:

  • اسپانیایی به همراه انگلیسی و چینی ماندارین 3 زبان برتر جهان هستند. اسپانیایی نه تنها در اسپانیا صحبت می شود، بلکه زبان رسمی 20 کشور است.
  • تعداد افرادی که زبان مادری آن ها اسپانیایی است 470 میلیون نفر است و اگر 90 میلیون نفر را که زبان دوم آن ها اسپانیایی است اضافه کنیم، به تعداد قابل توجهی از 570 میلیون اسپانیایی زبان در جهان می رسیم.
  • زبان اسپانیایی نیز یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد به عنوان یک زبان بسیار رایج است.
  • بسیاری از مراکز بین المللی دیگر، از جمله اتحادیه اروپا یا ایالات متحده، از آن استفاده می کنند.
  • علاوه بر این، این یک زبان بسیار مهم در تجارت بین المللی است، بسیاری از تعاونی ها و مشاغل چند ملیتی به اسپانیایی صحبت می کنند.

 

آزمون های زبان اسپانیایی

این زبان نیز مانند سایر زبان ها دارای آزمون ها و مدارک خاص خود است. سه آزمون زبان اسپانیایی به شرح زیر است:

  • DELE
  • CELU
  • SIELE

مناسب ترین آزمون اسپانیایی برای افراد کدام است؟

برای این که تصمیم بگیرید کدام آزمون برای شما مناسب است، مطمئنا مهم ترین جنبه ای که باید در نظر بگیرید سطح زبان شما است.

بسته به سطحی که به دست آورده اید، می توانید یکی از 6 آزمون مختلف DELE را انتخاب کنید.

  • اگر هریک از آن ها را با موفقیت گذرانده اید، می توانید یک گواهینامه برای همان سطح دریافت کنید.

زبان امروزه یکی از موضوعات پرطرفدار است، زیرا اکثر خانواده ها و جوانان با یادگیری زبان آینده خود را بهتر می بینند.

به عنوان مثال انگلیسی / آلمانی / فرانسوی / زبان های بین المللی هستند و می توانید آن را یاد بگیرید، با تمام دنیا ارتباط برقرار کنید و کار های خود را به راحتی انجام دهید.

امروزه زبان خارجی به گونه ای رشد کرده است که در زندگی روزمره ما نفوذ کرده است و شما باید زبان را بدانید تا بتوانید برخی کار ها را انجام دهید تا به نتیجه خوبی برسید.

کاربرد های یادگیری زبان در زندگی

کاربرد های یادگیری زبان در زندگی

زبان در زندگی روزمره شما کاربرد های زیادی دارد، به عنوان مثال از خودرویی که سوار می شوید تا ابزار هایی که استفاده می کنید.

هرچه تسلط بیشتری به زبان داشته باشید، کار شما راحت تر خواهد بود.

امروزه همه رایانه ها و سیستم عامل ها به زبان های خارجی طراحی شده اند و برای کار با رایانه یا لپ تاپ شما باید یک زبان خارجی بلد باشید، در غیر این صورت با مشکل روبرو خواهید شد.

یا اگر می خواهید تحصیل کنید یا مهاجرت کنید و در کشور دیگری زندگی کنید، باید زبان آن کشور یا زبان بین المللی را بیاموزید تا بتوانید کار خود را انجام دهید.

اگر برای مشاغل زیادی به خارج از کشور سفر می کنید، باید زبان را بیاموزید و روان باشید زیرا گفتار و لحن شما ممکن است تأثیر مثبتی بر تجارت شما بگذارد، بنابراین یادگیری زبان خارجی و زبان دوم امروزه بسیار مهم است.

نکاتی از موسسه جهانی زبان

موسسه زبان جهانی یکی از موسسات آموزش و یادگیری زبان در کوتاه ترین زمان و با مجرب ترین معلمانی است که دارای تجربه کاری زیادی در این زمینه هستند و شما می توانید هر زبانی را که می خواهید و نیاز دارید در این موسسه بیاموزید.

به هر زبانی که فکرش را بکنید، حتی موسسه زبان جهان امکان آموزش خصوصی را برای شما عزیزان فراهم کرده است، بنابراین اگر در محیط آموزشی احساس راحتی نمی کنید، می توانید آن را در مکان مورد علاقه خود آموزش ببینید.

شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید، و حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس و . . . با پشتیبانی ما در ارتباط باشید .

( 021-88936878 / 021-88938547 / همراه : 09123839586 )

با تشکر مدیریت موسسه دنیای زبان