تدریس خصوصی زبان فارسی برای اتباع خارجی

57302130تدریس خصوصی زبان فارسی کاملا تضمینی با مدرسین مجرب

تدریس خصوصی زبان فارسی برای اتباع خارجی در موسسه دنیای زبان ، موسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان فارسی به صورت فشرده با اساتید تحصیل کرده و باتجربه و آموزش زبان فارسی در منزل و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات می باشد.

موسسه زبان های خارجه دنیای زبان به شما اتباع خارجی این اطمینان را می دهد که در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانید زبان فارسی را فرا بگیرید و در ارتباط خود موفق باشید.

 

در این آموزشگاه چهار مهارت اصلی زبان مکالمه، فن بیان، گوش کردن و ارتباطات مورد توجه می باشد.

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی) زبان فارسی برای اتباع خارجی

 • سایر خدمات تدریس خصو صی زبان

  • آموزش مکالمه تضمینی (خصوصـی)
  • دوره های ویژه از پایه تا پیشرفته
  • دوره های ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل و …
  • اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به تمام نقاط تهران
  • مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر سوپروایزر تحصیل کرده خارج از کشور
  • آموزش مکالمه تضمینی بین 35 الی 70 جلسه با جدیدترین و به روز ترین متدهای آموزشی
  • پشتیبانی مستمر در آموزش تدریس خصـوصی زبان فارسی و سایر زبان ها زیر نظر سوپروایزر، مشاور و برنامه ریز آموزشی
  • کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
  • اعزام مدرس خانم جهت بانوان و کودکان
  • هزینه تدریس خصوصی زبان فارسی در منزل،محل کار و یا موسسه یکسان می باشد .

شهریه به صورت کاملا اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد

موسسه دنیای زبان

چنانچه تمایل دارید زبان مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالا فراگیرید با مشاورین ما تماس بگیرید

هزینه تدریس خصوصی زبان فارسی

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند از این رو مفید می باشد که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان فارسی می توانید در کمترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان می باشد برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید .

متدهای نوین آموزش زبان

مجموعه ما با توجه به ارزشمند بودن زمان برای افراد موفق سعی بر ایجاد متدهای خاص آموزشی کرده است، تا بتواند با اجرایی شدن آن ها در صرفه جویی وقت و هزینه یاری رسان شما عزیزان باشد.

آموزش و تدریس زبان زبان فارسی و سایر زبان ها در این آموزشگاه توسط اساتید تحصیل کرده خارج از کشور و کادر ویژه در سطح آموزشگاه های تهران و با توجه به هدف زبان آموز صورت می گیرد .

تدریس خصوصی زبان فارسی در منزل

این موسسه امکان تدریس خصوصی در منزل را نیز دارا می باشد و شما می توانید با خیال راحت در منزل خود دوره های خصوصی را بگذرانید و زبان فارسی خود را تقویت کنید ، نکاتی در مورد اهمیت زبان فارسی را در پایین مطالعه فرمایید .

زبان فارسی امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است ، چون یک زبان بین المللی می باشد و باید اتباع خارجی  زبان فارسی را یاد بگیرند و از ان در مسافرت ها و ارتباطات خود استفاده بکنند .

زبان فارسی امروزه به شکلی می باشد که اتباع خارجی در داخل ایران ان را به چشم یک نیاز نگاه می کنند و برای دستیابی به برخی از موفقیت ها یادگیری زبان فارسی را برای خود لازم می بینند .

زبان فارسی چون یکی از زبان های بین المللی در خاورمیانه می باشد که در تمامی کشور ها به ارتباط شما با افراد جامعه جدید کمک می کند .

تدریس خصوصی زبان فارسی برای اتباع خارجی

راهنمایی موسسه دنیای زبان

تدریس خصوصی زبان فارسی برای اتباع خارجی در موسسه دنیای زبان

موسسه دنیای زبان یکی از موسسه های اموزش و یادگیری زبان در کم ترین زمان و با مجرب ترین مدرسین می باشد که تجربه کاری زیادی در این زمینه دارد ، و شما می توانید هر زبانی که می خواهید را و نیاز دارید را در این موسسه یاد بگیرید ، هر زبانی که فکرش را کنید ، حتی موسسه دنیای زبان امکان تدریس خصوصی را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده تا اگر در محیط اموزشی راحت نیستید در مکان مورد علاقه خودتان تدریس شود و کلی امکانات و گزینه های دیگر که موسسه دنیای زبان در اختیار شما قرار می دهد .


شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید ، و حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس و . . . با پشتیبانی ما در ارتباط باشید :

۰۲۱۸۸۹۳۶۸۷۸ – ۰۲۱۸۸۹۳۸۵۴۷

تدریس خصوصی زبان فارسی برای اتباع خارجی