تدریس خصوصی زبان کره ای

تدریس خصوصی زبان کره ایموسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان کره ای به صورت فشرده با توجه به نیاز زبان آموز و همچنین آمادگی جهت آزمون و سفارت برای کشور کره ای زبان با مدرسان تحصیل کرده و با سابقه آموزش بالا از کشور کره همچنین آمادگی برای آزمون سفارت و آموزش زبان کره ای در منزل و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات است.

تخصصی ترین و پر سابقه ترین مرکز آموزش زبان کره ای در منزل و کلیه زبان های زنده دنیا در موسسه دنیای زبان.

مؤسسه زبان های خارجی با حضور اساتید تحصیل کرده و با تجربه از  کشور کره و اساتید تحصیل کرده با رتبه های بالای آموزشی در کلیه مقاطع از مبتدی تا پیشرفته جهت آمادگی آزمون های سفارت و مهاجرت برای همه سنین، صرف نظر از میزان تحصیلات و دانش زبان کره ای، دورة مکالمه فشرده زبان کره با توجه به هدف شما از یادگیری زبان کره ای در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن در منزل و محل کار و آموزشگاه با افتخار آماده ارائه خدمات است.

موسسه دنیای زبان

بعد از گذشت 23 سال خدمت صادقانه در راستای آموزش و  یادگیری خصوصی زبان کره ای ، با تدابیر ویژه آموزشی و حضور اساتید برتر و برنامه ریزان و پشتیبانان آموزشی، شما را در طول مسیر یادگیری زبان کره ای همراهی خواهیم کرد.

در آموزشگاه دنیای زبان هر 4 مهارت اصلی زبان: مکالمه، فن بیان، گوش دادن و صحبت کردن و ارتباطات مورد توجه قرار می گیرد.
به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید و در مکالمه از سطح دانش خود رضایت خواهید داشت.

هدف ما قبولی شما عزیزان در آزمون های سفارت و داشتن مکالمه روان در سفر است. برای آمادگی بیشتر و گرفتن اطلاعات لازم  می توانید با مشاوران ما در موسسه دنیای زبان تماس بگیرید.

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

هزینه تدریس خصوصی زبان کره ای

تدریس مربیان دنیای زبان به چه صورت است؟

می توانیم این مژده را به شما بدهیم که موسسه آموزشی دنیای زبان به دو صورت آنلاین و حضوری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

نوع تدریس بستگی به خواست خود دانشجو دارد، می توانید با توجه به شرایط خود، یکی از این دو روش را انتخاب کنبد و به راحتی اقدام به یادگیری زبان فرانسه کنید.

در این روز ها و شرایط ویروس کرونا در کشور باعث شده است که تدریس آنلاین موسسه دنیای زبان یک مزیت بزرگ به حساب بیاید، تا بدون مشکل و نگرانی از درگیری با ویروس کرونا بتوانید به بهترین شکل به یادگیری هر زبان خارجی بپردازید.

هزینه تدریس خصوصی زبان ژاپنی در موسسه دنیای زبان چقدر است؟

هزینه تدریس خصوصی زبان کره ای در موسسه دنیای زبان چقدر است؟

با توجه به خصوصی بودن کلاس ها باید در نظر داشته باشید که نسبت به دیگر کلاس ها هزینه کلاس های خصوصی موسسه دنیای زبان بیشتر خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه های کلاس های خصوصی می توانید با کارشناسان موسسه دنیای زبان تماس گرقته و اطلاع کسب کنید.

نکته قابل توجهی که باعث متمایز کردن موسسه دنیای زبان نسبت به دیگر موسسه ها می شود، داشتن گزینه پرداخت شهریه به صورت اقساطی است که باعث برتر شدن موسسه دنیای زبان از دیگر مراکز یادگیری زبان شده است.

«شهریه به صورت کاملا اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد»

در آموزش مکالمه تضمینی، جهت کسب اعتماد شما عزیزان از روند آموزشی، شهریه به صورت اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد و زبان آموز تا 3 جلسه می تواند بنا بر نیاز، استاد خود را تغییر دهد. چنانچه رضایت زبان آموز تا 3 جلسه اول حاصل نشد، آموزشگاه موظف است تا کل مبلغ شهریه را مسترد کند.
پرداخت هزینه تدریس خصوصی زبان چینی در منزل، محل کار و یا آموزشگاه یکسان است.

یادگیری زبان کره ای به صورت خصوصی

12 دلیل اصلی شروع یادگیری زبان کره ای

در ادامه 12 دلیل که باعث می شود تصمیم بگیرید زبان ژاپنی یاد بگیرید را قرار داده ایم.

 1. سخنرانان کره ای

کره ای تقریباً هفدهمین زبان پرطرفدار در جهان است و 80 میلیون گوینده دارد. کره جنوبی سیزدهمین اقتصاد بزرگ جهان است و کشوری زیبا و پر جنب و جوش است. بنابراین اگر می خواهید به کره سفر کنید یا قصد تحصیل و کار در آنجا را دارید، باید یادگیری زبان کره ای را در نظر بگیرید.

2. زبان کره ای نسبت به سایر زبان های آسیایی آسان تر است.

زبان کره ای از نظر آداب و رسوم شبیه به چینی و ژاپنی است، اما سیستم نوشتاری آن بسیار ساده تر است، به طوری که زبان کره ای در مقایسه با سایر زبان های آسیایی یکی از ساده ترین زبان ها برای یادگیری زبان انگلیسی است. الفبای کره ای شامل 28 حرف است که به Hangul معروف است و آنقدر آسان است که می توانید آن را در حدود یک یا دو ساعت یاد بگیرید.

در این زبان، فعل همیشه در پایان می آید؛ این مهم ترین اصل است. سایر عناصر یک جمله ذره ای خاص به آن ها ضمیمه شده است، بنابراین حتی اگر ترتیب آن ها را در جمله تغییر دهید، معنی آن ها تغییر نمی کند.

3. تاثیر زبان کره ای بر ذهن

یادگیری زبان کره ای یا هر زبان خارجی دیگر ذهن شما را تحریک می کند و مغز شما را فعال می کند زیرا دو زبانه بودن می تواند بر رشد ذهنی شما تأثیر بگذارد.

4. بهترین تجربه سفر

حتی اگر شرایط سفر کره شمالی بسیار محدود باشد، این امر در مورد کره جنوبی صدق نمی کند. کره جنوبی مقصدی توریستی و مملو از اماکن جالب تاریخی و هنری است که افراد زیادی علاقه مند به بازدید از آن هستند.

با دانستن زبان کره ای، این فرصت را خواهید داشت که با صاحبان مشاغل، فروشندگان و راهنمایان گردشگری صحبت کنید، که سفر شما را لذت بخش تر کرده و کار ها را برای شما آسان تر می کند.

کره ای بیاموزید، به یادگیری سایر زبان های آسیایی کمک کنید.

با توجه به شباهت زبان کره ای به سایر زبان های آسیایی، هنگام یادگیری زبان کره ای می توانید چینی، ژاپنی و دیگر زبان های آسیایی را به راحتی یاد بگیرید و به دلیل الگو های مشابه، می توانید بسیاری از کلمات را تشخیص داده و اصول دستور زبان را درک کنید.

5. بورسیه دریافت کنید

اگر می خواهید در کره جنوبی تحصیل کنید، باید بدانید که دانستن زبان کره ای نقش مهمی در دریافت بورسیه تحصیلی از این کشور دارد.

6. کره ای برای ارتباط
اگر با افرادی که به زبان کره ای صحبت می کنند ارتباط برقرار می کنید، کره ای را بیاموزید و ببینید چگونه ارتباطات شما بهبود می یابد، زیرا صحبت کردن با یک زبان شما را بیشتر از همیشه نزدیک می کند. همچنین می تواند اطلاعات بیشتری در مورد کره به شما ارائه دهد.

7. کار یا همکاری با شرکت های کره ای

مسلط بودن به زبان کره ای فرصت های شغلی بهتر و بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد، زیرا دانستن زبان کره ای یک امتیاز برای کار یا همکاری با شرکت های کره ای است.

8. کره ای را برای فیلم و موسیقی بیاموزید

با دانستن زبان کره ای، می توانید درک عمیق تری از محتوای فیلم ها و سریال های کره ای مورد علاقه خود داشته باشید و همچنین از موسیقی کره ای بیشتر لذت ببرید.

9. آموزش زبان کره ای

امروزه به دلیل استقبال زیاد متقاضیان برای یادگیری زبان کره ای، یادگیری زبان کره ای می تواند یکی از فرصت های شغلی برای کسانی باشد که کره ای می دانند.

10. تجارت با کره

با تسلط بر زبان کره ای، می توانید وارد بازار تجاری وسیع در کره شوید و از مزایای دانستن این زبان و ارتباطات گسترده برخوردار شوید. بسیاری از افراد، پس از مدتی کار در شرکت های بزرگ، به تجارت روی می آورند و به همین دلیل فرصت های تجاری زیادی در کره وجود دارد.

11. به عنوان مترجم فارسی-کره ای کار کنید

بسیاری از تجار، بازرگانان، ورزشکاران، هنرمندان و گردشگران ایرانی برای ارتباط با کره ای ها به مترجم نیاز دارند. دولت های کره ای و شرکت های غیر دولتی نیز برای برقراری ارتباط با ایرانیان به مترجم فارسی – کره ای نیاز دارند. درآمد این مترجمان زیاد است.

12. کار به عنوان رهبر تور در کره و ایران

مترجم کره ای – فارسی تقاضای زیادی از گردشگران در ایران و کره دارد.

سایر خدمات تدریس خصوصی زبان

 • آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی)
 • دوره های ویژه از پایه تا پیشرفته
 • دوره های ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل و …
 • اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به تمام نقاط تهران
 • مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر سوپروایزر تحصیل کرده خارج از کشور
 • آموزش مکالمه تضمینی بین 35 الی 70 جلسه با جدید ترین و به روز ترین متد های آموزشی
 • پشتیبانی مستمر در آموزش تدریس خصوصی زبان کره ای  و سایر زبان ها زیر نظر سوپروایزر، مشاور و برنامه ریز آموزشی
 • کلاس های ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
 • اعزام مدرس خانم جهت بانوان و کودکان
 •  تدریس خصوصی زبان کره ای در منزل، محل کار و یا موسسه یکسان است.

چنانچه تمایل دارید زبان مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالا فرا گیرید با مشاوران ما تماس بگیرید.

سخن آخر

موسسه دنیای زبان یکی از موسسه های اموزش و یادگیری زبان در کم ترین زمان و با مجرب ترین مدرسان است که تجربه کاری زیادی در این زمینه دارد و شما می توانید هر زبانی که می خواهید و نیاز دارید را در این موسسه یاد بگیرید، هر زبانی را که بخواهید، حتی موسسه دنیای زبان امکان تدریس خصوصی را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده تا اگر در محیط اموزشی راحت نیستید در مکان مورد علاقه خودتان تدریس شود و کلی امکانات و گزینه های دیگر که موسسه دنیای زبان در اختیار شما قرار می دهد.

شما می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس، دیگر مزایای موسسه دنیای زبان و  . . . با پشتیبانی ما در موسسه دنیای زبان در ارتباط باشید.

سوالات متداول

 1. آیا یادگیری زبان کره ای سخت است؟

زبان کره ای یکی از شیرین ترین زبان های دنیاست که قوانین خاصی دارد. البته در یادگیری هر زبانی همیشه مشکلاتی وجود دارد، اما با کمی مطالعه و آموزش، به راحتی خواهید دید که یادگیری این زبان نیز بسیار آسان بوده است.

2. کلاس زبان کره ای خصوصی بهتر است یا گروهی؟

شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان کره ای می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

3. بهترین منابع برای یادگیری زبان کره ای کدام ها هستند؟

بهترین منابع و کتاب های برای یادگیری زبان کره ای کتاب های

 • korean Words for Beginners
 • Korean Grammar
 • Korean For Foreigners
 • Korean Made Easy

است.