موزش-زبان-انگلیسی-روزمره

آموزش زبان انگلیسی روزمره

زبان انگلیسی از زبان های بین المللی و هندو اروپایی در سراسر جهان است که به صورت وسیع در بسیاری از کشور ها گویش دارد. این زبان برای افراد مسافرت پسند و مهاجران بسیار حائز اهمیت بوده و در عکس این صورت با سختی های بسیاری رو در رو خواهید بود که برای آموزش آسان در کوتاه ترین مدت می توانید از سایت دنیای زبان کمک بگیرید.

مکالمات روزمره انگلیسی

زبان انگلیسی از زبان های بسیار فرار است که سالانه 1000 کلمه به لغات آن اضافه می شود. این زبان فرار با متکی به آموزش ها و تدریس ها تکمیل نشده و نیاز به تمرین و تکرار به صورت روزانه دارد. البته امروزه بسیاری از کودکان یا حتی بزرگسالان با کارتون ها و فیلم هایی به زبان انگلیسی، ناخودآگاه این زبان را یاد گرفته و شروع به درک کلمات این زبان می کنند.

مکالمه در زبان انگلیسی نقش بسیار پر رنگی در آموزش دارد که باعث به کارگیری کلمات یاد گرفته می شود. این زبان رایج جهان از راه های بسیاری می توان آموزش دید که از مواد قابل توجه می توان به راه های پیشنهاد شده زیر توسط استاد ها و متخصصین این زمینه اشاره کرد که بسیار موثر و نتیجه آسا هستند.

فیلم ها و ویدیوها به زبان انگلیسی

آموزش و یادگیری زبان انگلیسی با سرگرمی و ویدیو هایی با سبک مورد پسند به صورت معجزه آسا می تواند در بیان و سطح زبان انگلیسی شما تاثیر می گذارد. زبان در فیلم های خارجی با لهجه های (us) و (uk)  هستند که بیشتر به سبک زبان محلی سخن گفته می شود.

برای مهاجرت و مسافرت نیاز بر آموزش قواعد های دقیق و بی کاربرد نیست چرا که در حین صحبت باعث تمسخر شما توسط افراد انگلیسی زبان می شود. اما برای امتحان های آیلتس و تافل یادگیری صفر تا صد این زبان بسیار مهم است.

مکالمات-روزمره-انگلیسی

پادکست هایی با زبان های انگلیسی

پادکست ها یا موسیقی هایی با این زبان نیز می تواند به شما در یادگیری و آموزش کمک کند چرا که گوش دادن مداوم به یک صوت باعث ثبت تک به تک کلمات در ذهن می شود. موسیقی نیز به دلیل خوشایند بودن برای افراد بسیار در آموزش و یادگیری زبان انگلیسی توصیه می شود.

کتاب ها و داستان ها با زبان انگلیسی

برای افراد مهاجر یا همچنین برای نوشتن یک انگیزه نامه تحصیلی نیاز به یادگیری قواعد نوشتاری و مکالمه در سبک کتاب است. برای تدریس خصوصی زبان آلمانی یا همچنین تدریس خصوصی زبان فرانسه نیز کتاب و داستان خوانی توصیه دکتران متخصص زبان است که سطح انگلیسی را در فرد افزایش می دهد.

مکالمات زبان انگلیسی ساده بین دو نفر

مکالمات روزمره انگلیسی در سفر برای افراد تازه کار بسیار مورد قبول و نتیجه آسا است که به دلیل آسانی و پر کاربرد بودن، شور و اشتیاق را در فرد برای یادگیری این زبان افزایش می دهد. از این مکالمات آسان و روزمره که می توانید با دوستان خود نیز گویش داشته باشید، می توان به موارد قابل توجه زیر اشاره کرد:

 • سلام  = (Hi)
 • سلام = (Hey)
 • چطوری؟ = (How are you ?)
 • مرسی، تو چطوری؟ = (Thanks, how about you ?)
 • ممنون منم خوبم = ( Thanks , im fine too)
 • اوضاع چطوره؟ =( How are things ?)
 • خوبه، از تو چه خبر =  ( soo goog , what’s going on )
 • سلامتی = (Good health)

صحبت و مکالمه به زبان انگلیسی یا حتی کلاس خصوصی آنلاین از جمله مواردی است که در کتاب های آموزشی نیز کمتر به آن توجه می شود علی رغم این که علاوه بر یادگیری این زبان، باعث درک بیشتر مفهوم این زبان می شود. برای یادگیری و آموزش زبان انگلیسی منابع پایان ناپذیری وجود دارد که به صورت رایگان یا پولی می توان استفاده کرد.

زمره-انگلیسی-با-تلفظ-فارسی

مکالمات روزمره انگلیسی با تلفظ فارسی

تمرین و تکرار کلمات و جمله های انگلیسی به صورت روزانه بسیار بسیار نوع تلفظ و میل به یادگیری تاثیر می گذارد. البته امروزه اپلیکیشن هایی نیز در راجع به آموزش بان انگلیسی هستند که از نمونه این زبان ها می توان به موارد بیان شده زیر اشاره کرد:

 1. اپلیکیشن های پر کاربرد و مورد قبول می توان به موارد ذکر شده زیر اشاره کرد:
 2. اپلیکیشن رایگان آموزش زبان انگلیسی دولینگو
 3. اپلیکیشن رایگان و پولی ترجمه بابل
 4. اپلیکیشن رایگان و پولی ترجمه و آموزش زبان انگلیسی بوسو
 5. اپلیکیشن رایگان تریپلینگ
 6. اپلیکیشن رایگان مموریس
 7. اپلیکیشن رایگان و پولی آموزش زبان انگلیسی موسالینگویا
 8. اپلیکیشن رایگان هاو تو پرنانس how to pronounce

مکالمات روزمره انگلیسی صوتی

طبق گفته های بالا مکالمه و تدریس خصوصی زبان به صورت روزانه بسیار در یادگیری و گویش این زبان کمک می کند که این توصیه و کار های انجام شده توسط متخصصین این زمینه نیز است. گوش دادن به مکالمات صوتی در نحوه تلفظ و لهجه گویش نیز بسیار تاثیر می گذارد که با بهتر شدن نحوه گویش، به نحوی مکالمه نیز با کیفیت تر می شود.

نحوه تلفظ و همچنین تلفظ صحیح در زبان انگلیسی نیز از مسائل بسیار مهم دیگر است که در عکس این صورت می تواند باعث تمسخر و اذیت کننده بدون مکالمه برای فرد مقابل شود. با دیدن فیلم های ورژن اصلی زبان انگلیسی و تمرین و تکرار این مکالمه با با فرد دیگر خیلی می تواند لهجه و تلفظ را بهبود دهد که از موارد قابل توجه دیگری که می تواند در این زمینه بسیار کمک کند، میتوان به گزینه های بیان شده زیر اشاره کرد:

 • روان خوانی کتاب و داستان های انگلیسی با هر موضوع دلخواه با آوای بلند
 • دقت کردن به حرکت لب ها، دهان و زبان هنگام تولید صدا های مختلف
 • دقت کردن روی صداهایی که در زبان فارسی وجود ندارند
 • تند حرف نزدن و باعث سردرگمی خود و افراد مقابل نشدن
 • انتخاب یک لهجه از بین تلفظ آمریکایی و بریتیش
 • تمرین دادن زبان و دهان خود با تکرار کلمات سخت و طولانی

مکالمات-روزمره-انگلیسی-صوتی

کلام آخر

ما در مجموعه دنیای زبان با بهترین و با تجربه ترین استادها آبا به روز ترین ترفند های آموزشی، آماده ارائه بهترین و کاربردی ترین آموزش های زبان انگلیسی برای مهاجرت کاری و مهاجرت تحصیلی هستیم و امیدواریم که نظرات خود را در راجع به مطالب بالا در اختیار ما قرار دهید.