آزمون IELTS

IELTS ‪( International English Language Testing System)‬‬‬

IELTS

موسسه زبان های خارجه دنیای زبان با بیش از 23 سال تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی به جهت آماده سازی زبان آموزان برای آزمون IELTS و همینطور تدریس خصوصی IELTS در منزل ،محل کار و موسسه آماده ارائه خدمات در زمینه آموزش خصوصی آیلتس می باشد.

هم اکنون می توانید جهت مشاوره رایگان با مشاورین ما تماس بگیرید.

آزمون آیلتس یکی از آزمون بین الملی زبان انگلیسی است. این آزمون توانایی برقراری ارتباط در زبان انگلیسی را با توجه به مهارت های چهار گانه Listening ، Reading ، Speaking ، Writing در افرادی که می خواهند در کشورهای انگلیسی زبان تخصیل یا کار کنند ، می سنجد.آزمون در دو نوع مختلف آکادمیک و جنرال ترینیگ برگزار می شود:
* امتخان آکادمیک توانایی انگلیسی داوطلبانی را می سنجد که قصد دارند تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی به بالا در یک دانشگاه انگلیسی زبان ادامه دهند. یکی از مهمترین شرط های پذیرفته شدن در این دانشگاه ها فراهم آوردن سطحی قابل قبول از نمره این امتحان می باشد.
* نوع جنرال ترینینگ آزمون آیلتس معلومات داوطلبان را در سطخی وسیعتر و در بستری علمی – اجتماعی می سنجد. آزمون جنرال ترینینگ برای کسانی مناسب است که قصد دارند تحصیلات پیش دانشگاهی خود را در کشوری انگلیسی زبان به پایان برسانند و یا به منظور گذراندن دوره های کوتا ه مدت کاری و یا دست یافتن به فرصت های شغلی قصد سفر به این کشور ها را دارند. به علاوه کارنامه این امتحان از جمله مدارکی است که در جریان بررسی پرونده های مهاجرت کشورهای استرالیا، نیوزلند و کانادا از متقاضیان طلب می شود.
از سال ۱۹۸۹ ، IELTS در سرتاسر جهان به عنوان آزمونی استاندارد و جهانی که توانایی های لازم برای برقراری ارتباط در انگلیسی را می سنجد ، مورد پذیرش قرار گرفته است.
برگزارکنندگان IELTS به طور مداوم در بخش تحقیقات سرمایه گذاری می کنند تا اطمینان حاصل کنند که آزمون در هر زمان و هر مکانی که برگزار می شود عادلانه است و شرایط برای همه افرادی که با ملیت ها و سوابق و جنسیت و سبک زندگی متفاوت در آن شرکت می کنند ، برابر باشد.

دریافت مدرک ایلتس
امتیاز دهی و اعلام نتایج :
تصحیح IELTS در مرکز آزمون توسط مصححان آموزش دیده و آزمون گیرندگان انجام می گیرد.
مصححان آموزش می بینند تا قوانین تصحیح IELTS را کاملا درک کنند و هر دو سال یک بار مورد سنجش قرار می گیرند که به صورت استاندارد صحیح کنند.
داوطلبان امتیازی بین ۱ – ۹ می گیرند. برای هر مهارت به طور جداگانه امتیازی وجود دارد از ۴ امتیاز مختلفی که برای ۴ مهارت مختلف است ، میانگین گرفته می شود تا امتیاز نهایی حاصل شود.
Overall band score
داوطلبان یک کارنامه دریافت می کنند که Band Score و امتیاز هر کدام از ۴ مهارت Listening ، Reading ، Writing و Speaking را مشخص می کند. هرکدام از بخش های تست اثر یکسانی دارند. Band Score با میانگین گرفتن از ۴ امتیاز بخش های مختلف محاسبه می شود.
در سیستم امتیاز دهی IELTS حداکثر دقت امتیاز دهی ۰٫۵ است به عنوان مثال اگر میانگین امتیازات کسی با ۰٫۲۵ تمام شود آن را گرد می کنند و ۰٫۵ قرار میدهند و اگر در آخر امتیاز کسی ۰٫۷۵ داشته باشد ، اولین عدد صحیح بعد از آن را برای او منظور می کنند.
Listening & Reading
بخش های Listening و Reading آزمون IELTS ، ۴۰تست داشته و هر تست ۱ نمره دارد. حداکثر نمره خامی که یک داوطلب می تواند به دست آورد ۴٫۰ است. امتیاز نهایی که بین ۱ – ۹ است براساس نمره خام به داوطلبان داده می شود.
با این وجود که موارد امتحانی IELTS پیش از آزمون کاملا بررسی می شوند ، تفاوت های اجتناب ناپذیری در سطح دشواری نگارش های مختلف این آزمون وجود دارد. به منظور برابر سازی همه نگارش های آزمون ، نمره نهایی به گونه ای محاسبه می شود که کلیه داوطلبانی که Band Score برابر می گیرند ، سطح اطلاعات یکسانی داشته باشند.
Writing & Speaking
Writing
آزمون گیرندگان برای هریک از ۴ بخش : ” Task Achievement ، Task Response ، وضوح ، منبع کلامی و صحت گرامری” یک امتیازی در نظر می گیرند ، هر کدام از این ۴ بخش ارزش یکسانی دارند. که نمره نهایی در بازه ۱ – ۹ می باشد.

Speaking
آزمون گیرندگان برای هریک از ۴ بخش : ” روان صحبت کردن ، منابع کلامی ، صحت و درستی گرامری ، تلفظ” امتیاز یکسانی را در نظر میگیرند ،که نمره نهایی در بازه ۱ – ۹ می باشد.

آزمون بین المللی IELTS

آزمونی است که چهار توانایی شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت‌کردن را مورد سنجش قرار می دهد. این آزمون دانش زبان انگلیسی شرکت‌کنندگان در امتحان را در ۹ سطح مختلف از نا‌آشنای کامل به زبان انگلیسی )با نمره یک ( تا سطح آشنای کامل به زبان انگلیسی )با نمره ۹( طبقه‌بندی می‌کند. آزمون IELTS توسط دانشگاههای مختلف از جمله دانشگاه‌های استرالیا، انگلستان، بریتانیا، و کانادا و همینطوردر سطح رو به افزایشی در ایالات متحده به عنوان مدرکی معتبر برای تعیین سطح زبان انگلیسی دانشجویان به رسمیت شناخته شده و از مهمترین مدارک مورد نیاز به‌منظور اخذ پذیرش دانشگاهی به‌شمار می‌آید.

امتحان آیلتس در دو نوع “آکادمیک” و “جنرال” برگزار میشود.نوع آکادمیک برای کسانی مناسب است که می خواهند در یک کشور انگلیسی زبان ادامه تحصیل دهند.نوع جنرال برای کسانی مناسب است که میخواهند به یک کشور انگلیسی زبان مثل استرالیا ، نیوزلند ویا کانادا مهاجرت کنند.این دو نوع فقط در بخش Reading و Writing با هم فرق میکنند . بخش Reading و Writingدر نوع نوع آکادمیک تخصصی تر است تا در نوع جنرال .

شرکت در آزمون های ایلتس

دوره های آمادگی آزمون IELTS

سیستم آموزش موسسه دنیای زبان برگرفته از سیستم آموزشی BritishCouncil می باشد . این سیستم در واقع یک سیستم آموزشی برگرفته از منابع مختلف آموزشی جهت آمادگی شرکت در آزمون ielts می باشد.

در این سیستم آموزشی هر زبان آموز متناسب با نوع آزمون IELTS مد نظر خود (Academic یا General) دارای برنامه آموزشی اختصاصی خواهد بود . بدین ترتیب که:

• زبان آموز در ابتدای دوره و از طریق یک آزمون استاندارد شبیه سازی شده(IELTS Mock Test) ارزیابی شده و تعیین سطح خواهدشد. بدین ترتیب نقاط قوت و ضعف زبان آموز در چهار مهارت اصلی (خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن) مشخص خواهدشد.
• سپس زیر نظر یک سوپروایزر مجرب قرار خواهد گرفت تا با تحلیل فاصله دانش فعلی هر زبان آموز با سطح مطلوب و ضمن در نظر گرفتن سایر عوامل مؤثر در فرایند آموزش، نسبت به طراحی برنامه آموزشی وی (Training Path) اقدام شود و به دنبال آن فرایند یادگیری زبان آموزان به موازات حضور در کلاسهای آموزشی ، به دقت مورد پایش قرار گیرد.
• زبان آموز به صورت هفتگی و بر اساس برنامه زمان بندی مشخص، از مشاوره حضوری سوپروایزر بهره مند خواهد شد.
• زبان آموز بر اساس برنامه ای مشخص در آزمونهای استانداردشدۀ متعددی که زیر نظر ممتحنین IELTS تدوین شده اند شرکت خواهد کرد تا به طور مستمر سطح ارتقاء توانمندی های وی در چهار مهارت اصلی مورد سنجش قرار گیرد و در صورت نیاز برنامه وی مورد اصلاح قرار گرفته یا مواد آموزشی مکمل در اختیارش قرار گیرد.
• بسته آموزشی شامل کتب و منابع آموزشی مورد نیاز هر فرد متناسب با برنامه آموزشی او در اختیارش قرار خواهد گرفت.

دریافت مدرک ایلتس با موسسه دنیای زبان

آزمون ielts چیست؟

آزمون ielts آزمون ielts چیست؟ آزمون ielts تهران آزمون ielts در ایران، آزمون ielts سازمان سنجش، آزمون ielts در ارمنستان. آزمون ielts در تهران آزمون ielts در مشهد، آزمون ielts آزمایشی، آزمون ielts مشهد.

آزمون ielts تهران

آزمون ielts تهران، آزمون آیلتس تهران امتحان ielts تهران، آزمون آیلتس در تهران نتایج آزمون آیلتس تهران, زمان آزمون آیلتس تهران، مرکز آزمون آیلتس تهران، آزمون آزمایشی آیلتس تهران تاریخ آزمون آیلتس تهران، آزمون آیلتس دانشگاه تهران.

آزمون IELTS در ایران

زبان انگلیسی امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است ، چون یک زبان بین المللی می باشد و باید همه مردم زبان انگلیسی را یاد بگیرند و از ان در مسافرت ها و ارتباطات خود استفاده بکنند .

امروزه دریافت مدرک های تافل و یا ایلتس یکی از نیاز های جامعه و جوانان و ایند ه می باشد چون همه چیز به دنبال بین المللی شدن است و باید ما نیز خود را با شرایط سازگار کنیم تا با مشکل مواجه نشویم .

زبان انگلیسی امروزه به شکلی می باشد که همه ان را به چشم یک نیاز نگاه می کنند و برای دستیابی به برخی از موفقیت ها یادگیری زبان انگلیسی را برای خود لازم می بینند ، به خاطر همین موضوع کودکان و نوجوانان و در موارد متعددی بزرگسالان برای یاد گیری زبان تلاش می کنند .

ازمون ایلتس

ثبت نام آزمون IELTS

ثبت نام ازمون ایلتس را می توانید از اموزشگاه های معتبر اموزش زبان توسط مشاورین مجرب انجام دهید ، اموزن ایلتس و مدرک دریافتی ان چون بین المللی می باشد و شما باید در سایت خود این موسسه ثبت نام کنید ، باید هزینه امتحان را به صورت دلار پرداخت کنید ، چون ازمون به در ایران انجام نمی شود و کاملا به صورت بین المللی از شما امتحان خواهند گرفت ، شما فقط می توانید از طریق اموزشگاه های زبان مشاوره ها و دوره های تقویتی برای ازمون را طی کنید و خود را برای امتحان نهایی اماده کنید ، شما می توانید از طریق موسسه دنیای زبان تمامی مراحل و مشاوره های دریافت مدرک ایلتس و ازمون ان را جویا باشید ، با مشاورین ما در تماس باشید .

راهنمایی موسسه دنیای زبان

موسسه دنیای زبان یکی از موسسه های اموزش و یادگیری زبان در کم ترین زمان و با مجرب ترین مدرسین می باشد که تجربه کاری زیادی در این زمینه دارد ، و شما می توانید هر زبانی که می خواهید را و نیاز دارید را در این موسسه یاد بگیرید ، هر زبانی که فکرش را کنید ، حتی موسسه دنیای زبان امکان تدریس خصوصی را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده تا اگر در محیط اموزشی راحت نیستید در مکان مورد علاقه خودتان تدریس شود و کلی امکانات و گزینه های دیگر که موسسه دنیای زبان در اختیار شما قرار می دهد .


شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید ، و حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس و . . . با پشتیبانی ما در ارتباط باشید .