تدریس خصوصی زبان انگلیسی

بهترین کتاب برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی

زبان انگلیسی، یکی از رایج ترین و وسیع ترین زبان گفتاری در کل دنیا می باشد که به عنوان زبان اول در جهان مطرح شده است. به همین سبب بسیاری از مردم در سراسر دنیا به دنبال آموزش و یادگیری زبان انگلیسی می باشند. در کشور ایران هم همین مسئله وجود دارد یعنی نسل های جوان و حتی پیر به دنبال یادگیری این زبان می باشند ولی هستند کسانی که در سنین جوانی و کودکی انگلیسی را یاد گرفته اند و الان به دنبال آموزش زبان انگلیسی به دیگران هستند.

معلم ها و پیشرو های این صنعت امروزه تلاش می کنند در موسسه های آموزشی و یا مدارس این زبان را در اولویت یادگیری دانش آموزان و دانشجویان قرار دهند اما در این میان کسانی هم برای کلاس های خصوصی داوطلب می شوند تا یادگیری آنها هرچه سریعتر و بهتر انجام شود. در این مقاله از دنیای زبان قصد داریم به معرفی بهترین سری از کتاب های آموزش و یادگیری زبان بپردازیم که مناسب کلاس های خصوصی و حتی عمومی می باشد. پس با ما همراه باشید تا به معرفی و بررسی کتاب های یادگیری زبان بپردازیم. اگر قصد دارید تدریس خصوصی زبان انگلیسی را شروع کنید می توانید مقاله روش های تدریس خصوصی زبان انگلیسی را مطالعه نمایید.

کلاس های خصوصی زبان

کلاس های خصوصی زبان، شاید در 20 سال گذشته کمتر کسی به فکر آموزش و یادگیری زبان انگلیسی بود ولی با گذشت زمان و گسترش ارتباطات میان کشورها و همچنین پیشرفت فضای رسانه ای و ارتباطی، کم کم موسسه های و آموزشگاه های عالی آموزش زبان انگلیسی روی کار آمدند و جامعه به سوی این اماکن جذب شد. اکنون دیگر از کوچک تا بزرگ، پیر تا جوان همه در پی یادگیری زبان انگلیسی هستند و میخواهند با یادگیری زبان انگلیسی، امور روزانه خود را مانند استفاده از سیستم های رایانه ای، گوشی های هوشمند و یا حتی برای سفر و مهاجرت به کشورهای خارجی ساده تر نمایند. همچنین می توانید بهترین مکان برای تدریس و یادگیری خصوصی زبان انگلیسی را می توانید مطالعه کنید.

همان طور که تاکنون فهمیده اید، مراجعه به آموزشگاه و موسسات این روزها یک روش مرسوم و رایج می باشد که افراد جامعه برای یادگیری زبان انگلیسی انجام می دهند. در این میان علاوه بر کلاس های عمومی که با حضور شاید 10 الی 20 نفر دانشجو همراه باشد، کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی نیز پدید آمده است که تفاوت هایی با کلاس عمومی دارد. به عنوان مثال در کلاس های خصوصی بیشترین ظرفیتی که برای دانشجویان موجود می باشد، 5 نفر است. همچنین مطالبی که در این کلاس ها تدریس می شود ممکن است کمی تخصصی تر و با کیفیت بهتر ارائه شود و داوطلبان از مطالب آموزشی زیادتری بهره مند شوند. اما نکته قابل توجه این که هزینه این کلاس ها از کلاس های عمومی بیشتر است.

بهترین کتاب ها برای کلاس های خصوصی

کتاب هایی که برای قرار است در این مقاله برای شما معرفی شود، هم برای تدریس و هم برای یادگیری بهترین می باشند و در بین اساتید مطرح و همچنین نظرات دانشجویان شما می توانید اسامی این کتاب ها را مشاهده نمایید. حال با ما همراه باشید تا به معرفی، بررسی و تحلیل این مجموعه کتاب های یادگیری و تدریس زبان بپردازیم.

ولی باید این موضوع را قبل از همه چیز برای داوطلبان بازگو کرد که بهترین منبع آموزشی برای شما باید با نوع یادگیری، سن و سطح شما تطبیق داشته باشد و اگر این ویژگی ها را در منابع آموزشی خود مشاهده می کنید، پس شما انتخاب درستی انجام داده اید. اگر کلاس های خصوصی خود را تازه شروع کرده اید ولی نمی دانید چگونه تبلیغات را انجام دهید، پیشنهاد می کنیم مطلب تبلیغ تدریس خصوصی زبان را مطالعه کنید.

 مجموعه کتاب های AMERICAN ENGLISH FILE  

مجموعه کتاب های آمریکن انگلیش فایل از جمله مجموعه های آموزشی می باشد که در تمام مراحل و سطح ها دسته بندی دارد و از مقدماتی شروع می شود و تا دوره های پیشرفته ادامه دارد. هدف این منابع آموزشی علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی به موارد دیگر مانند تلفظ و لهجه های آمریکایی می پردازد و تفاوت آن را با لهجه انگلیس بررسی می کند. یادگیری لغات و گرامر ها با گویش اصلی در طول دسته بندی این مجموعه آموزشی تقسیم شده است و دانشجوهایی که دوره ها را تا آخر طی می کنند به بهترین شکل گویش و لهجه آمریکایی را یاد خواهند گرفت. این کتاب بیشتر مورد توجه کسانی می باشد که قصد دارند به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کنند که برای این دسته از افراد بسیار مناسب و مفید می باشد.

کتاب آمریکن انگلیش

 کتاب های ENGLISH GRAMMAR IN USE 

این مجموعه از کتاب های آموزشی تحت عنوان انگلیش گرامر یکی از بهترین و مفید ترین منابع آموزشی است که می توانید برای تقویت گرامر برای آزمون های آیلتس، کنکورهای تخصصی زبان و از همه مهم تر صحبت کردن، تهیه کنید. محتوای این مجموعه که کلاً در 3 جلد آماده شده است بیشتر بر روی معرفی و یادگیری گرامر انگلیسی، توسط موسسه کمبریج نوشته و آماده شده است. اگر سطح شما متوسط است این مجموعه کتاب ها بهترین انتخاب برای تقویت گرامر شما است، یونیت هایی که در این درس ارائه شده اند در دو بخش یادگیری و تمرین تقسیم بندی شده است که شما علاوه بر یادگیری گرامر می توانید تمرین و تکرار کنید.

کتاب آموزشی انگلیش گرامر

کتاب 1100 WORDS YOU NEED TO KNOW 

کتاب 1100 لغتی که نیاز است بدانید، از جمله کتاب هایی است که در یک جلد نوشته و آماده شده است. محتوای این کتاب بیشتر لغت محور است یعنی 1100 لغت را که احتمال زیاد شما معنی آن را نمی دانید به همراه مثال، اصطلاحات و کاربرد آن در معنی ها و موقعیت های مختلف را برای شما بازگو می کند. این کتاب برای دانشجویان و داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون های تخصصی مانند کارشناسی ارشد، تافل و آیلتس را دارند بسیار مناسب و مفید می باشد.

کناب آموزشی 1100 لغت انگلیسی

مجموعه کتاب های آموزشی TOP NOTCH 

کتاب های تاپ ناچ که مشابه سری کتاب های آمریکن انگلیش می باشد، توسط موسسه آکسفورد طراحی شده است. این سری از کتاب های یادگیری و تدریس انگلیسی بسیار کامل می باشد و در 3 رده مقدماتی، متوسط و پیشرفته نوشته و طراحی شده است که داوطلبان و دانشجوها می توانند با هر سطحی از این کتاب آموزش زبان انگلیسی خود را شروع کنند.

مجموعه کتاب های آموزشی تاپ ناچ

کلام آخر

کتاب های معرفی شده در این مقاله بهترین محتواها و دسته بندی ها را دارد و شما می توانید با استفاده از هر یک از این مجموعه کتاب ها هم به صورت خیلی ساده و آسان در کلاس های خصوصی تدریس کنید و یا هم یاد بگیرید. در کل اگر می خواهید توانایی های شما در یادگیری زبان انگلیسی تقویت شود مانند صحبت کردن، نوشتن و حتی تلفظ های درست باید در روز برای ساعاتی هم که شده تمرین و یادداشت برداری داشته باشید تا مطالب فراموش نشود. در آخر اگر این مطلب برای شما مفید بود می توانید نظرات و پیشنهادات خود را برای ما بنویسید.