تدریس خصوصی آنلاین زبان پرتغالی

تدریس خصوصی آنلاین زبان پرتغالی

آیا می دانید بازار کار در کشور پرتغال چگونه است؟ پرتغال کشوری است که بازار کارخوبی را برای خود دارد و هر ساله ایرانیان زیادی از ایران به این کشور مهاجرت می کنند، در نتیجه این مهاجرتهای زیاد ایرانیان زیادی برای یاد گرفتن زبان پرتغالی به آموزشگاه ها مراجع می کنند.

حدود 220 میلیون نفر از جمعییت جهان در حال حاضر به زبان پرتغالی (Portuguese)  صحبت می کنند که از این نظر رده 7ام را در اختیار دارد. در حدنیا 8 کشور به این زبان صحبت می کنند که عبارت اند از پرتغال، برزیل، آنگولا، موزامبیک، گینهیبیسائو، کاپهورده، سائوتومه و تیمور شرقی در سرزمین های استرالیا.

حدود 200 میلیون از پرتغالی زبان های جهان در کشور برزیل زندگی می کنند که به همین خاطر برزیل پر جمعییت ترین کشور پرتغالی زبان محسوب می شود.

آموزش زبان پرتغالی به صورت آنلاین

آموزش زبان پرتغالی به صورت آنلاین

با افزایش بیماری کرونا والبته پیشرفت تکنولوژی موسسه دنیای زبان جهت جلوگیری از تجمع زبان آموزان و جهت رفاه حال زبان آموزان با همان امکانات کامل و بروز، دوره های آنلاین زبان پرتغالی را بر گزار می کند.

حضور در کلاس های آنلاین تنها با داشتن یک سیستم هوشمند و یک اینترنت قابل دسترس است، همچنین کلاس های آنلاین در فضای مجازی مانند واتساپ و اسکایپ بر گزار می شود، همچنین به دلیل این که کلاس های آنلاین ضبط می شوند، زبان آموز می تواند کلاس های خود را چند بار مشاهده کند.

تاریخچه زبان پرتغالی

تاریخچه زبان پرتغالی

این زبان از زیر شاخه زبان رومی بوده که زبان رومی نیز عضو مجموعه هندواروپایی می باشد.

این زبان دوران طلایی خود را در زمان امپراطوری پرتغال تجربه کرد که رفته رفته و با گذشت زمان از قدرتش کاسته شد ولی با این حل باز هم از زبان های قدرتمند جهان به حساب می آید.

پرتغالی پنجمین زبان دنیا و سومین زبان نیم کره جنوبی است، این زبان به دلیل این که شباهت زیادی به زبان اسپانیایی دارد خیلی ها معتقد اند که این زبان از اسپانیایی نشات گرفته است و عده دیگر این دو زبان را مشترک می دانند.

آموزشگاه زبان پرتغالی

همچنین بخوانید: تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

آموزشگاه زبان پرتغالی

زبان پرتغالی جزو دسته های نادر حساب می شود، یعنی در ایران به ندرت می توان آموزشگاهی پیدا کرد که این زبان را آموزش دهد، اما موسسه دنیای زبان این زبان را در آموزشگاه های خود تدریس می کند که هم به صورت حضوری است و هم به صورت آنلاین.

آموزش آنلاین

آموزش آنلاین

آموزش آنلاین نوعی از آموزش مجزی است که با استفاده از جدید ترین ابزار های ارتباطی صورت می گیرد.

در آموزش پرتغالی استاد و زبان آموز از طریق اینترنت وبه صورت همزمان با یکدیگر در ارتباط بوده و فرایند آموزش و یاد گیری انجام می گیرد.

مزایای کلاس های اینترنتی

مزایای کلاس های اینترنتی

کلاس های تدریس آنلاین برای خود مزایای زیادی دارد که ما به آن می پردازیم، از مزایای کلاس های آنلاین می توان به این اشاره کرد که شما وقتتان را به رفتن به کلاس ها هدر نمی کنید کافیست با یک سیستم هوشمند و اینترنت در کلاستان حضور پیدا کنید.

معایب کلاس های اینترنتی

معایب کلاس های اینترنتی

از معایب کلاس های آنلاین به این می توان اشاره کرد که در بعضی از زبان آموز ها در کلاس های آنلاین توانایی یاد گیری آن ها پایین می رود یعنی در کلاس های حضوری بهتر و راحت تر مطلب را در می کنند.

از دیگر معایب کلاس های آنلاین و اینترنتی این است که در تمامی نقاط جهان مشکل اینترنت وجود دارد یعنی در برخی از کشور ها سرعت اینترنت پایین است، در تمامی کشور ها مشکل قطع و وصل اینترنت وجود دارد.

کلام آخر

شما هم می توانید قدام به یاد گیری زبان پرتغالی کنید اگر به مشکلی بر خوردید استادان ما آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند کافیست با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.